Росія руйнує Європу - посол Україні в Австралії

31.10.2016 15:18 1244

Російська Федерація стала загрозою практично для всіх сусідніх країн.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії Микола Кулініч під час публічної лекції у Центрі європейських студій Університету Монаша в Мельбурні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Російська Федерація перестала бути хорошим сусідом і партнером, ставши замість того загрозою для практично всіх країн, розташованих уздовж її кордонів... Вона змусила інші країни світу думати про свою власну безпеку шляхом розширення існуючих військово-політичних союзів і нарощування військової потужності, які до недавнього часу здавалися анахронізмом холодної війни», - наголосив Кулініч.

Побудувавши свій виступ на двох основних засадах формування світової політичної системи - інтеграції та дезінтеграції, український дипломат продемонстрував намір Російської Федерації зруйнувати основні засади європейської та євроатлантичної єдності, як формотворчого процесу нового багатополярного світу, що постав після закінчення холодної війни.

«Після розпаду Радянського Союзу усі країни отримали можливість інтегруватися до нової Європи. І Європа відкрила свої двері для всіх, включаючи Росію. Росія була прийнята у серце НАТО, через схвалення Акта Росія-НАТО та заснування Ради Росія-НАТО... Однак вона використала це зближення не для зміцнення Європи, а для її руйнування», - наголосив Кулініч.

За його словами, доки Європа і світ не об’єднаються у єдиній відповіді путiнському режиму, доти РФ буде руйнувати європейську єдність, підриваючи існуючий світопорядок і схиляючи світ до нової Холодної війни.

Фото: 112.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-