Міністри, окрім Абромавичуса, відкликають заяви про відставку

Оновлено 04.02.2016 20:34 2639

Чотири міністри уряду Арсенія Яценюка відкликають свої заяви про відставку.

Про це вони заявили під час надзвичайного засідання Кабміну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, заяви відкликають: міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Уряд не потерпить політичного тиску і політичної компрометації з боку як партнерів по коаліції, так і інших політичних сил", - наголосив Прем'єр-міністр Яценюк.

Олексій Павленко запевнив, що наполягатиме на завершенні усіх розпочатих реформ у сфері дерегуляції, харчової безпеки, земельної реформи, прозорої приватизації, оновлення кадрового потенціалу та подальшої боротьби з російською економічною агресією, інтеграції на європейський ринок.

Глава МІП Юрій Стець також зазначив, що і надалі виступатиме за максимальну прозорість влади, бо без цього неможливо донести інформацію людям про діяльність уряду. "Чітко хочу дати зрозуміти усім представникам органів влади в Україні. Діалог із суспільством може дати нам можливість врятувати соборність України і державу", - заявив він, додавши, що всі органи влади мають працювати публічно та відкрито.

Як наголосив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, він забрав заяву, бо приїхав в Україну для того, щоб боротися за майбутнє країни, і не збирається зупинятися на середині шляху: "Я працюю у цій команді і я хочу працювати у цій команді. Я не хочу йти".

Зазначимо, що від міністра економіки Айвараса Абромавичуса такої заяви суспільство не почуло.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-