Вінниччина виконала бюджет області за 10 місяців на 103,6% - Борзов

Вінниччина виконала бюджет області за 10 місяців на 103,6% - Борзов

Укрінформ

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

«Бюджетні питання завжди на часі. Через війну, за останні 10 місяців до загального фонду бюджету Вінницької області надійшло 13 млрд 850,8 млн грн. Без урахування міжбюджетних трансфертів – це 103,6% до уточненого плану цього року», - повідомив Борзов.

За його словами, на Вінниччині змогли виконати річні плани надходжень доходів уже по 35 бюджетах. Це стосується всіх районних бюджетів, обласного бюджету та 28 бюджетів територіальних громад.

Читайте також: Сергій Борзов: Життя й освіта дітей під час війни мають бути повноцінними

Начальник ОВА зазначив, що у результаті зменшення надходжень від суб’єктів господарювання під час воєнного стану не вдалось виконати деякі бюджети територіальних громад. Але, наголосив він, усі нереалізовані плани перебувають під моніторингом обласної влади і усі зусилля будуть спрямовані на їх виконання.

Він додав, що заходи реагування були також спрямовані і на забезпечення продовольчої безпеки вінничан. Поповнення регіонального матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, підтримка комунальних підприємств критичної інфраструктури, підсилення територіальної оборони – головні завдання, які постали перед обласною владою. Щоб ефективніше та швидше реалізувати ці бюджетні програми, з обласного бюджету виділено 64,6 млн. гривень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-