Декларувати захоплену техніку РФ не потрібно, адже її вартість не перевищує 100 прожиткових мінімумів

Декларувати захоплену техніку РФ не потрібно, адже її вартість не перевищує 100 прожиткових мінімумів

Укрінформ
Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, адже "вартість цього лайна не перевищує 100 прожиткових мінімумів (248 100 грн)".

Як передає Укрінформ, про це НАЗК повідомляє у Телеграмі.

"Якщо ж говорити буквою закону, бойові трофеї не підлягають відображенню в декларації з наступних причин:

вони були набутті не внаслідок укладення якого-небудь виду правочину, а у зв’язку із повномасштабною агресією з 24.02.2022 Російської федерації стосовно незалежної і суверенної Української держави як продовження розпочатого у 2014 році підступного нападу РФ на Україну з метою знищення останньої;

завдяки мужності та звитязі захисників Української держави ворожа військова техніка зазвичай потрапляє до вас вже знищеною та виведеною із ладу, через що неможливо провести її оцінку відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні». А отже, неможливо і з’ясувати, скільки коштує таке майно", - підкреслили у НАЗК.

У той же час НАЗК продовжує забезпечувати технічну можливість подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані щодо набуття об’єктів, захоплених у рашистської армії, у разі наявності бажання суб’єктів декларування здійснити такі дії.

Як повідомляв Укрінформ, радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив, що до Росії починають прибувати перші мішки з трупами та ешелони з пораненими солдатами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-