"Fashion Start Up та Fashion бiзнес модель": воркшоп у рамках Міжнародного Форуму "Креативна Україна"

Укрінформ

Воркшоп "Fashion Start Up та Fashion бізнес модель" відбудеться 9 листопада у рамках Міжнародного Форуму "Креативна Україна. Вперше на Форумi буде присвячено день українськiй моді та шляхам розвитку даного напрямку креативних індустрій. Міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політично-експертного обговорення формування державної політики у сфері креативних індустрій в Україні. Практичний воркшоп на тему "Fashion Start Up та Fashion бізнес модель" проведе спеціаліст з фешн-маркетингу, лектор і професор міжнародних бізнес-шкіл у сфері бренд-менеджменту та маркетингових комунікацій, професійний тренер і бізнес-консультант Алессандро Балоссіні Вольпе. У програмі професор Istituto Marangoni презентує бізнес-моделі модної індустрії, кроки розробки бізнес-плану та шляхи капіталізації креативності.

Воркшоп покликаний показати практичні кроки з конвертації креативної енергії у стабільний та конкурентний бізнес, поширення знань щодо організації бізнес-процесів та специфіки побудови бізнесу у fashion-індустрії.

Воркшоп буде корисний дизайнерам, засновникам брендів, бренд-менеджерам, просто підприємцям і власникам стартапів, які хочуть навчитися вибудовувати правильну стратегію роботи свого бізнесу, дізнатися про вихід на закордонні ринки та правила роботи, навчитися залученню інвесторів, і зрозуміти, як укладати тривалу співпрацю з партнерами.

В рамках воркшопу старшим експертом секторальної політики та комунікації Association4u у МЗС України Анною Варавою буде презентоване дослідження індустрії моди в Україні та Франції, підтримане Українським культурним фондом, про застосування успішних ініціатив у сфері моди та креативних індустрій до країн Східної Європи на прикладі України: потенціал, роль у ВВП, а також огляд розвитку індустрії моди в Україні. Директор та співзасновник шоуруму More Dash та конференції Fashion Tech Summit Наталя Моденова презентує огляд досягнень української Fashion індустрії на міжнародній сцені, актуальності українського модного товару на світових ринках та вплив досягнень індустрії на імідж України в світі. Воркшоп "Fashion Start Up та Fashion бiзнес модель" ініційовано Міністерством Культури України та відбудеться у партнерстві з Kiev Fashion Institute та конференцією Fashion Tech Summit за підтримки програми Culture Bridges.

Участь у воркшопі безкоштовна, за попередньою реєстрацією з мотиваційним листом. Кількість місць обмежена.

Воркшоп відбудеться у приміщенні Музею Духовних скарбів України за адресою вул. Десятинна, 12.

Реєстрація / Registration: kievfashioninstitute.com/creativeukraine

Schedule / Розклад для вiдвiдувачiв

9 November 2018

9:30 - 10:00 registration for Module 11

10:00 - 10:15  Module 11 Natalia Modenova: Opening and Foreword with Overview of the Fashion Industry Development in Ukraine and Achievements at the International Fashion Scene, Relevance of Ukrainian Fashion Product at the Global Scene (UA)

10:15 - 12:00 Module 11 Alessandro Balossini Volpe: Fashion Business Models (EN with simultaneous translation to the UA)

12:00 - 12:15 Q&As

Lunch Break

14:30 - 15:15  Module 11 Alessandro Balossini Volpe: How To Prepare A Fashion Business Plan (EN with simultaneous translation to the UA)

15:15 - 15:30 Q&As

15:30 - 16:15 Module 11 Alessandro Balossini Volpe: How To Capitalise Creativity (EN with simultaneous translation to the UA)

16:15 - 16:30 Q&As

16:30 - 17:00 Module 11 Anna Varava: A Cross-country Fashion Industry Study And its Application to Eastern European Countries on Example of Ukraine: potential, role in GDP (UA)

17:00 - 17:30 Q&As, networking

Спікери

Alessandro Balossini Volpe

Over 10 years of experience as Marketing Director for leading international companies, including Sergio Tacchini, Fila, Salvatore Ferragamo and Artemide. Professional business consultant and trainer since 2009. Professor of Brand Management, Marketing and Communications at Istituto Marangoni, Milan. Business School Faculty member and Professor in Marketing at Master courses, ISTUD, Baveno (Italy). CAS in Management and Business Innovation in Fashion: Coordinator and Professor, SUPSI - University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland  (Lugano, CH).

Алессандро Балоссіні Вольпе

Спеціаліст з фешн-маркетингу, лектор і професор міжнародних бізнес-шкіл у сфері бренд-менеджменту та маркетингових комунікацій, професійний тренер і бізнес-консультант. Більш ніж 10 років роботи в якості директора з маркетингу провідних міжнародних компаній, у тому числі Sergio Tacchini, Fila, Salvatore Ferragamo та Artemide. Професійний бізнес-консультант та тренер з 2009 року. Професор бренд-менеджменту, маркетингу та комунікацій в Istituto Marangoni, Мілан. Член факультету бізнес-школи та професор з маркетингу в магістерських курсах, ISTUD, Бавено (Італія). CAS в управлінні та бізнесі Інновації в моді: Координатор та професор, SUPSI - Університет прикладних наук та мистецтв Південної Швейцарії (Лугано, ЧР)

Anna Varava

Senior Fellow Sectoral policy & Communication, AA, MFA (EU department & NATO), Ex-Editor in chief of L’Officiel Magazine Ukraine

Aнна Варава

Старший експерт з секторальної політики та комунікації Аssociation4U у МЗС України (Департамент ЄС та НАТО), культурний дипломат, Екс-головний редактор журналу "L'Officiel Україна"

Natalia Modenova

Co-founder of the showroom More Dash and international conference Fashion Tech Summit, curator of the Fashion Business course at Kiev Fashion Institute, expert at Google Woman Digital Academy, ex-executive director of Mercedes-Benz Fashion Week Kiev and Mercedes-Benz Fashion Week Almaty.

Наталя Моденова

Співзасновник B2B шоуруму More Dash та міжнародної конференції Fashion Tech Summit, куратор курсу Fashion Business в Kiev Fashion Institute, експерт Google Woman Digital Academy, екс-виконавчий директор Mercedes-Benz Fashion Week Kiev та Mercedes-Benz Fashion Week Almaty.

Про Міжнародний форум «Креативна Україна»

8-9 листопада 2018

У червні 2018 року до Закону України «Про культуру» було додано визначення креативних індустрій. Проведення форуму — це наступний політичний крок для посилення інституційної та економічної спроможності креативних індустрій, що закладе умови для розвитку креативної екосистеми в Україні.

Міжнародний форум «Креативна Україна» реалізується Міністерством культури України за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу, а також у партнерстві з ініціативою «Україна 2030: Доктрина збалансованого розвитку» і проектом «Association4U», що теж фінансується Європейським Союзом.

У перший день форуму «Креативна Україна» представники влади, креативного бізнесу, громадськості, експерти з України, держав-членів ЄС та країн Східного Партнерства обговорять роль культури і креативних індустрій у соціально-економічному розвитку держави, інструменти посилення конкурентоспроможності представників креативних індустрій в Україні та необхідні умови для розвитку українського креативного підприємництва.

У другий день заходу спікери презентують основні механізми державного й недержавного фінансування у сфері креативних індустрій. За участі фахових фасилітаторів відбудуться сесії, присвячені останнім тенденціям розвитку дизайну, моди та книговидавництва.

Сайт форуму: creativeukraine.org.ua/

Довідки про воркшоп Fashion Start Up та Fashion бізнес модель: +380673842840

Телефон для акредитаціі + 380667565017, Наталія

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-