Відкритий показ моновистави

Відкритий показ моновистави "Краще б я народилася кішкою"

Укрінформ

В суботу, 17 лютого, в Будинку Спілки письменників України (вул. Банкова, 2) Театр Володимира Завальнюка "Перетворення" представляє моновиставу "Краще б я народилася кішкою" за п’єсою Неди Нежданої «Кицька на спогад про темінь». Прощальний монолог Донбасу. Вхід – вільний.

У головній ролі – Ганна Яремчук.

Вистава присвячується героїчним жінкам України.

Моновистава "Краще б я народилась кішкою" кожен раз стає неймовірним емоційним випробуванням для залу. Все, що залишилось у жінки-переселенки з Донбасу - троє кошенят. Жінка, яка пройшла крізь підвал, знущання, підлість, зраду, втратила майно, дім, але не втратила гідності. І Донбас в її пам'яті має смак та запах кавунів із абрикосами, але сьогодні ця земля має інших запах -запеченої крові. Вона продає троє осиротілих кошенят – біле, сіре і чорне – все, що лишилось від її дому, її спокійного світу… Можна зняти окуляри, але темінь лишається… Як вижити після катастрофи – полону, втечі, смерті, зради?… Кому потрібне чорне кошеня? На сцені - одна Актриса. Костюм - лікарняна піжама радянського зразка. З усіх декорацій - світло... І - вплив на глядача. Нищівний, наче холодна злива. Переповісти сюжет неможливо. Там - життя. До війни. Під час окупації. Після переселення на мирну територію. З пахощами. Болем. Неймовірною нудьгою за втраченим - домом, родиною, друзями. І насамкінець - ти, глядач, чітко усвідомлюєш, що все це потрібно повернути. Обов'язково.

“Ми спеціально зробили виставу такою, щоб її можна було показати будь-де: на фронті, в школі, в палаті шпиталю...”, - говорить режисер-постановник - художній керівник театру “Перетворення” Володимир Завальнюк. І її необхідно показувати. Усюди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-