Столичні школи почнуть приймати заяви до перших класів з 25 березня

Столичні школи почнуть приймати заяви до перших класів з 25 березня

Укрінформ
Школи Києва з 25 березня розпочнуть прийом заяв до перших класів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Прийом документів у перші класи для зручності батьків розпочнеться раніше звичайної дати – вже під час весняних канікул, 25 березня, і триватиме до 31 травня. Документи прийматимуть не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів, заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Безпека освітнього процесу для школярів і вчителів – одна з головних умов роботи освітніх закладів столиці. Саме завдяки достатній кількості укриттів у школах Києва ми забезпечили в цьому навчальному році очне навчання майже 186 тисячам учнів, із яких майже 24 тисячі – першачки», - зазначив він.

За славами Мондриївського, «для зарахування дитини до першого класу достатньо заяви одного з її батьків, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених власноруч, або електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна подавати пізніше».

Читайте також: Заклади освіти самостійно визначають структуру та тривалість навчального року - МОН

Заступник голови КМДА додав, що головним критерієм зарахування до перших класів є територіальна доступність, а саме - закріплення відповідних адрес проживання дітей за певними школами.

Також пільги для зарахування до перших класів поширюються на дітей зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, дітей працівників цих освітніх закладів і тих дітей, чиї брати або сестри вже навчаються в обраній школі.

«Хочу наголосити, що, крім вище названих умов, для пріоритетного зарахування до перших класів жодних інших не існує. Будь-які фінансові внески до фондів, які співпрацюють із закладами освіти, є винятково добровільними та не гарантують вступу до школи. Більше того, якщо комусь із батьків намагатимуться «продавати» місця у школах, раджу звертатись до правоохоронців із повідомленням про факти корупції», - підкреслив Мондриївський.

За його словами, київські заклади освіти вже максимально забезпечені і забезпечуватимуться надалі – від сучасного обладнання до побутового дріб’язку, а «епоха зборів «на штори» має остаточно лишитись у минулому».

Читайте також: Як працюватимуть поліцейські безпеки у школах - роз’яснення освітнього омбудсмена

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план проведення національного мультипредметного тесту на поточний рік.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-