Київ отримав усі 60 вагонів метро з Польщі

Київ отримав усі 60 вагонів метро з Польщі

Фото
Укрінформ
Київський метрополітен отримав усі 60 вагонів в рамках допомоги від колег із Варшави.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«До КП «Київський метрополітен» прибув останній поїзд із Варшавського метрополітену. Загалом столична підземка безкоштовно отримала 60 виведених з експлуатації вагонів серії № 81 як технічну допомогу від польських колег», - ідеться у повідомленні.

Поетапне транспортування всіх вагонів тривало сім місяців.

Фахівці метрополітену продовжують опрацьовувати кожен отриманий поїзд для визначення технічного стану.

Київський метрополітен отримав усі 60 варшавських вагонів / Фото: КМДА

80% рухомого складу, що курсує лініями київського метро, виготовлено за радянських часів – він аналогічний вагонам, що експлуатуються у варшавському метрополітені.

У конструкції цих вагонів є необхідне обладнання для проведення своєчасного та належного обслуговування рухомого складу столичного метро.

Для безпечного руху поїздів, швидкої та якісної поїздки, рухомий склад потребує вчасних, якісних і ретельних ремонтів, зокрема поточних і капітальних.

Читайте також: Варшава передасть Харкову 18 вагонів метро

Поїзди метро кожні 480 тисяч кілометрів (раз на 4 роки) проходять заводський ремонт – від поточного до капітального. До прикладу, капітальний ремонт вагонів триває близько місяця. Під час цих робіт фахівці повністю розбирають вагон, ремонтують усе обладнання із заміною запасних частин і матеріалів. Зокрема повністю розбирають внутрішню обшивку стін, стелі та підлоги, ремонтують тягові двигуни, колісні пари, електричне і пневматичне обладнання – акумуляторні батареї, механізми дверей, вікон, вентиляції, освітлення тощо. Також замінюють усі кабелі та проводи, очищують і відновлюють фарбування кузова і візків вагонів.

Як повідомляв Укрінформ, Варшавський метрополітен передасть Харкову як гуманітарну допомогу 18 вагонів.

Фото: КМДА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-