У Києві змінять умови онлайн-оплати за проїзд у громадському транспорті

У Києві змінять умови онлайн-оплати за проїзд у громадському транспорті

Укрінформ
У Києві з 4 жовтня оплата за проїзд із банківських карток у всьому громадському транспорті стягуватиметься не за кожну поїздку окремо, а за кожні дві разом.

Про це Київська міська державна адміністрація повідомила з посиланням на Головний інформаційно-обчислювальний центр, передає Укрінформ.

"Алгоритм списання коштів відбуватиметься наступним чином: після першої валідації списання коштів не відбуватиметься одразу, однак після другої поїздки буде проводитись списання за дві валідації одночасно", – пояснили в КМДА. 

Зазначається, що вказані зміни стосуються лише оплати проїзду коштами з пластикової банківської картки, Apple Pay або Google Pay, а також оплати цифровою транспортною картою, якщо на ній не було придбаних поїздок, і гроші за проїзд виявилися списані саме з банківської картки.

Списання оплати відбуватиметься після кожної другої поїздки в межах одного дня. Якщо пасажир не здійснить другу поїздку до вечора, оплата за першу буде списана після 21:00.

Як зауважили в КМДА, така система пройшла успішне тестування на маршрутах швидкісного трамвая, тож тепер масштабується на весь громадський транспорт

Оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишається без змін: треба просканувати транспортну карту або QR-квиток на валідаторі – за кілька хвилин запис про використання з’явиться в застосунку.

Читайте також: У столичному метро скоротили інтервали між поїздами

Наголошується, що підтвердження оплати в банківському застосунку або застосунку "Київ Цифровий" не є підтвердженням валідації квитка – як для пасажира, так і для контролера. Підтвердженням є винятково інформація на самому валідаторі (в разі повторного прикладання) та на пристрої контролю.

Банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. У разі, якщо є потреба оплатити поїздки декільком людям, слід скористатися пластиковою транспортною картою або QR-квитками.

Як повідомляв Укрінформ, у міському застосунку "Київ Цифровий" можна створювати одноразові QR-квитки з лімітованих проїзних, дійсних до кінця місяця.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-