За потреби засідання Київради можуть «переїхати» у бомбосховище

За потреби засідання Київради можуть «переїхати» у бомбосховище

Укрінформ
Київська міська рада працюватиме за будь-яких умов, навіть якщо доведеться проводити пленарні засідання в бомбосховищах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА з посиланням на заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка.

«Для підтримки життєдіяльності міста та підвищення обороноздатності столиці Київська міська рада буде працювати за будь-яких умов, навіть, якщо прийдеться проводити пленарні засідання у бомбосховищах», - сказав Бондаренко.

За його словами, у воєнний час пленарні засідання Київської міської ради можуть відбуватись у сесійній залі, а також дистанційно в онлайн-режимі задля оперативного розв’язання нагальних питань щодо підвищення обороноздатності, цивільного захисту та функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

«Депутати, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, вступаючи на посаду, давали присягу, тому зобов’язані виконувати свої повноваження в будь-якій критичній ситуації. Пленарні засідання будуть проводитись у всіх випадках. Якщо цього будуть вимагати реалії – місцем зустрічі будуть навіть бомбосховища. Точно Київська міська рада буде збиратися та ухвалювати рішення, які нам з вами критично необхідні для підтримання життєдіяльності міста», – сказав Бондаренко.

Він наголосив, що депутати Київради розглядають невідкладні рішення щодо безпеки та оборони столиці за особливою процедурою на продовженні окремого пленарного засідання, яке було розпочате 23 лютого цього року.

«Депутатський корпус спільно з секретаріатом Київської міської ради наразі розробляють важливі проєкти рішень щодо обороноздатності Києва. Ми також готуємо проєкти рішень щодо врегулювання питання матеріальних компенсацій для киян, будинки яких постраждали внаслідок обстрілів, попадання снарядів та крилатих ракет. <...> Депутати Київської міської ради знаходяться у столиці і готові в будь-який момент виконувати свої посадові обов’язки», – підсумував Бондаренко.

Як повідомлялося, у Києві 17 березня наземний громадський транспорт працює з 8:00 до 19:00 у скороченому складі й лише за окремими маршрутами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-