Поворозник: «Сирець» – черговий крок у політичному тиску на столичну владу

Поворозник: «Сирець» – черговий крок у політичному тиску на столичну владу

Укрінформ
Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, якому слідчі прокуратури Києва вручили підозру, повідомив, що йому не було роз’яснено суть підозри, і, відповідно, він вбачає у цьому порушення процесуальних прав.

Як передає Укрінформ, про це Поворозник сказав у коментарі журналістам, повідомляє пресслужба КМДА.

«Щодо процедури вручення підозри – це питання більше до адвокатів. Я переконаний, що були порушені процесуальні норми в частині того, що мені не було роз’яснено суть цієї підозри. І, відповідним чином, будемо далі працювати над доказом своєї юридичної позиції», – зазначив він.

Поворозник вважає, що вручення прокуратурою міста Києва підозри у справі щодо облаштування скверу замість забудови багатоповерхівками території біля станції метро «Сирець» – це черговий крок у політичному тиску на столичну владу.

«Окрім політичних мотивів, у цій підозрі я не бачу нічого іншого. Немає жодних кримінальних правопорушень. Земельна ділянка як була, так і залишилась у комунальній власності. Єдине що – на цій землі наведено лад і вона, власне, врятована від забудови в районі станції метро «Сирець». На цьому місці сьогодні знаходиться сквер: кожен може туди піти і на власні очі переконатися», – сказав Поворозник.

У КМДА нагадали, що земельна ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва.

Читайте також: Уряд змінив порядок призначення голів районних держадміністрацій Києва

У 2019 році після обстеження ділянки було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право постійного користування ділянкою апарату РНБО. На додаток, мешканці Шевченківського району неодноразово наголошували, що хочуть бачити на місці тоді занедбаної території сквер. Важливо, що початково (до отримання РНБО) земельна ділянка була визначена як територія зелених насаджень. Та за багато років на ділянці утворився стихійний смітник, територія була у вкрай незадовільному стані.

Міська влада привела територію до ладу, було вивезено сміття та здійснено благоустрій. Згодом місто облаштувало там сквер.

Читайте також: Поворозник буде судитися з колишнім радником Кличка через викладене розслідування

«Однак апарат РНБО не полишає спроб повернути собі земельну ділянку в судовому порядку. Правоохоронці тиснуть на міську владу обшуками та допитами. А тепер – і вручили підозру першому заступнику голови КМДА», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, ​​першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику вручили підозру у справі щодо позбавлення земельної ділянки апарату РНБО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-