Директор центру зайнятості: Рівень безробіття у Києві — один з найнижчих в Україні

Директор центру зайнятості: Рівень безробіття у Києві — один з найнижчих в Україні

Укрінформ
Рівень безробіття в Києві є одним з найнижчих в Україні.

Про це розповів директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич в інтерв’ю Укрінформу.

“Кількість зареєстрованих безробітних у міській службі зайнятості зменшується. Сьогодні рівень безробіття за МОП у місті є одним із найменших в державі: в Києві – 7,1%, по Україні – 9,9%”, - сказав Білич.

Зокрема, він зазначив, що на початку 2021 року кількість зареєстрованих безробітних у Київському центрі зайнятості сягала 22 тисячі осіб, а станом на 1 грудня цього року - 10,5 тисячі.

Білич також розповів, що держава не згортала програми з підтримки безробітних. Так, за його словами, Центр після жорсткого локдауну 2020 року перейшов на «живий» прийом. Зокрема, є електронна черга і можна прийти до районної філії і потрапити до фахівців. Окрім того, зустрічі з безробітними відбуваються залежно від наявних вакансій.

“Ми працюємо наживо, і це теж дуже серйозно вплинуло на скорочення офіційно зареєстрованих безробітних в Київському міському центрі зайнятості”, - підсумував Білич.

Він повідомив, що послугами служби зайнятості міста Києва у січні-листопаді 2021 року скористалися понад 60 тисяч громадян, які шукали роботу, з них 49 тисяч осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Загалом столичній службі зайнятості вдалось забезпечити роботою понад 12 тисяч громадян.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-