У столиці цьогоріч зробили 13 операцій з трансплантації нирки – КМДА

У столиці цьогоріч зробили 13 операцій з трансплантації нирки – КМДА

Укрінформ
Попри вируючу пандемію COVID-19, за останні 9 місяців у столиці було здійснено 13 оперативних втручань з трансплантації нирки.

Як передає Укрінформ, про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, вітаючи учасників Українсько-турецької науково-практичної конференції «Трансплантація», що проводиться Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця (Київ, Україна) спільно з Університетом Башкент (Анкара, Туреччина).

«Київ підтримує проведення таких надзвичайно важливих заходів. Науково-практичні конференції дають можливість лікарям ділитися досвідом, відкривати та вивчати нові практичні підходи до діагностики, лікування та оперування, до та післяопераційного ведення пацієнтів. Особливо, якщо мова йде про трансплантацію», – наголосила Старостенко.

Читайте також: У Франківську вперше пересадили нирку від посмертного донора

За її словами, для столичних фахівців важливо долучатися до таких заходів, як нинішня конференція та отримувати безцінний досвід. Адже в подальшому він дозволить зберегти здоров’я та життя сотням киян, які цього потребують.

Зазначається, що наукова програма конференції передбачає доповіді та «живу» хірургію. Запланована трансляція операцій в режимі реального часу з операційної Університету Башкент (Анкара, Туреччина) у виконанні всесвітньо відомого хірурга-трансплантолога, засновника Університету Башкент пана Мехмета Хаберала, основоположника трансплантації в Туреччині та співавтора міжнародних гайдлайнів з трансплантації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-