Де поповнити е-квиток: у Києві працюють дві тисячі терміналів

Де поповнити е-квиток: у Києві працюють дві тисячі терміналів

Карта
Укрінформ
У Києві діють понад 2000 місць для поповнення транспортних карт і купівлі QR-квитків для проїзду у громадському транспорті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Київ став першим містом в Україні, де повністю скасовують паперові талони на проїзд у комунальному громадському транспорті. Відсьогодні остаточно виходять з обігу талони на проїзд, що можна було придбати у кондукторів. Усі поїздки в муніципальному транспорті тепер цифровізовано в електронні квитки", - йдеться у повідомленні.

Наразі в Києві діють: 198 терміналів самообслуговування на зупинках наземного транспорту та 304 термінали на 52 станціях метрополітену. У терміналах можна купити або поповнити транспортну карту та придбати QR-квитки. Близько 1800 терміналів Easy Pay, що надає можливість поповнити транспортну карту. Близько 322 Т-кіосків, де можна придбати транспортну карту. Каси на 52 станціях метрополітену. У касах можна придбати чи поповнити транспортну карту, а також купити QR-квиток.

Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі.

Крім того, із січня 2021 для зручної оплати проїзду міський застосунок «Київ Цифровий» надає сервіс поповнення транспортної карти та купівлі QR-квитків. За номером та пін-кодом транспортну карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки в будь-яку слушну мить.

Читайте також: У київському метро запевняють, що гілку на Виноградар добудують до кінця року

Оплата проїзду QR-квитками здійснюється у «Київ Цифровий» з екрана смартфона. У застосунку можна також придбати квиток для іншого користувача. Щоб надіслати QR-квиток на електронну пошту або в зручний месенджер, потрібно лише натиснути кнопку «Поділитися квитком».

Поповнення транспортної картки на 50 поїздок дає економію в 1,5 грн на кожній поїздці та заощаджує не лише час, але й кошти. Крім того, однією транспортною карткою можна оплатити проїзд за декількох осіб.

Читайте також: У Києві вирішили продовжити лінію швидкісного трамвая на 3,5 кілометра

Як повідомлялося, громадський транспорт Києва з 14 липня працює без кондукторів, а паперові квитки для проїзду в громадському транспорті остаточно виходять з обігу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-