Кличко хоче відкрити Подільський міст для авто до кінця року

Кличко хоче відкрити Подільський міст для авто до кінця року

Відео
Укрінформ
Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають, зокрема вже повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту і розпочинається демонтаж тимчасових опор.

Як передає Укрінформ, про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Фейсбуці після перевірки робіт на об’єкті та опублікував коротке відео.

«Хочу наголосити, коли ми говоримо про цей об’єкт, то йдеться не тільки про міст через Дніпро, а про комплекс мостів, естакад і тунелів, що сполучать Поділ і Воскресенський масив. Ми вже на фінальній стадії будівництва. Зокрема, спорудили: естакаду на Рибальському півострові, з’їзд з Подільського мостового переходу на Набережно-Рибальську, міст через Дніпро, естакаду на Трухановому острові, міст через Десенку, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільський мостовий перехід з Набережно-Хрещатицької. Також вже повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту. І починають процес демонтажу нижніх тимчасових опор», - наголосив Кличко.

Він додав, що завершили й асфальтування прогону мосту через річку Десенка. Там використовують надміцний асфальтобетон. Тривають також роботи в бік Подолу – Верхнього та Нижнього валів. Там на заїздах влаштовують сучасну гідроізоляцію. І вже в кінці червня мають завершити основні роботи. Тобто – ця ділянка вже буде готова повністю.

На мосту облаштували сучасну, енергозберігаючу мережу зовнішнього освітлення та декоративного підсвічування споруд мостового переходу. Влаштували фундаменти та опори шляхопроводу через залізницю. Триває монтаж шумозахисних та бар’єрних огорож.

Читайте також: Кличко показав, як будують Подільський міст

Також продовжується будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро, дорожнього покриття на території Русанівських садів. Під час виконання будівельних робіт фахівці використовують найсучасніші технології, матеріали, що зарекомендували себе на подібних об’єктах в багатьох країнах світу.

«Ми робимо все, щоб в кінці цього року відкрити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Наступний етап - метро на Троєщину. І, як я сказав, роботи з його спорудження розпочали», - підкреслив Кличко.

Як повідомлялося, автомобільне сполучення між лівим і правим берегами Дніпра по Подільсько-Воскресенському мосту планують запустити наприкінці 2021 року; наступним етапом буде будівництво метро на Троєщину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-