Послугами столичної служби зайнятості цьогоріч скористалися понад 40 тисяч громадян

Послугами столичної служби зайнятості цьогоріч скористалися понад 40 тисяч громадян

Укрінформ
У першому кварталі цього року послугами столичної служби зайнятості скористались понад 40 тис. громадян.

Про це Укрінформу повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

Зокрема, як зазначається у повідомленні, станом на 1 квітня 2021 року на обліку у столичній службі зайнятості перебувало майже 19 тисяч осіб. Понад 16 тисяч з них отримували допомогу з безробіття, середній розмір якої становив 5,3 тисячі грн.

На початку квітня у базі КМЦЗ налічувалось майже 10 тисяч вакансій, інформацію про які подали понад чотири тисячі роботодавців. Середній розмір заробітної плати у вакансіях - 9,6 тис. грн. При цьому на одну вакансію у м. Києві претендують 2 особи.

Водночас найбільш затребуваними у роботодавців м. Києва є працівники сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (17%), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (14,5%), освіти (13%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (11,5%), оптової та роздрібної торгівлі і послуг з ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (10,6%).

Читайте також: Столична служба зайнятості під час карантину надає послуги дистанційно

За даними КМЦЗ, з початку року 3,4 тисячі безробітних було забезпечено роботою. За відсутності підходящої роботи безробітним пропонують пройти професійне навчання або започаткувати власний бізнес. Профнавчання за направленням столичної служби зайнятості у першому кварталі 2021 року проходили 149 громадян. Восьми особам одноразово виплачено допомогу з безробіття для зайняття підприємницькою діяльністю.

Крім цього, на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебували 6 тисяч осіб з числа соціально незахищених категорій населення, зокрема, понад 1,3 тисячі людей з інвалідністю. З них 324 особи були працевлаштовані за направленнями служби зайнятості (67 людей з інвалідністю).

«КМЦЗ докладає максимум зусиль, щоб допомогти безробітним знайти роботу, а роботодавцям отримати кваліфікованих працівників», - зауважив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

У першому кварталі 2021 року жителям столиці було надано 20,5 тисячі профорієнтаційних послуг, з яких 18,6 тисячі – безробітним. Загалом послугами столичної служби зайнятості у першому кварталі скористались понад 40 тис. громадян. Кар’єрний радник разом з безробітним (у період карантину – дистанційно) складають індивідуальний план працевлаштування.

У службі зайнятості зазначають, що на вебінарах громадян навчають, як правильно писати резюме та готуватися до співбесіди з роботодавцем, знайомлять з джерелами пошуку вакансій та ситуацією на ринку праці, а участь у мініярмарках вакансій та презентаціях роботодавців дає змогу ближче ознайомитися з умовами праці та вимогами, які керівники підприємств ставлять до претендентів.

Фото з відкритих джерел

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-