У Києві через конфлікти з пасажирами масово звільняються водії маршруток

У Києві через конфлікти з пасажирами масово звільняються водії маршруток

Ексклюзив
Укрінформ
Приватні перевізники констатують масове звільнення водіїв маршруток, які відмовляються працювати в умовах постійних конфліктів із пасажирами, а також просять київську владу допомогти із розв'язанням проблем, які виникають у зв'язку із запровадженням посиленого карантину.

Як повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко у коментарі кореспонденту Укрінформу, організація у вівторок, 6 квітня, направила відповідний лист до департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

«Приватні перевізники щодня зазнають величезних збитків, починають масово звільнятися водії та технічний персонал. Просимо вжити невідкладних заходів, в межах компетенції, які допоможуть уникнути банкрутства перевізників, а також дозволять не допустити повної зупинки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі м. Києва», - закликали в Асоціації перевізників Києва та області.

За словами Мойсеєнка, проблеми, зокрема, виникли після того, як з 5 квітня у столиці запровадили посилені карантинні заходи, що передбачають перевезення пасажирів лише за наявності спеціальної перепустки. У більшості жителів та гостей міста такої перепустки немає, тому ті, кому необхідно користуватися громадським транспортом, постійно вступають у конфлікти з водіями маршруток, підкреслив він. «Водії, своєю чергою, відмовляються працювати в таких умовах та звільняються», - додав Мойсеєнко.

Читайте також: У громадському транспорті Києва проводять посилену дезінфекцію

Крім того, повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області, є інші проблеми фінансового характеру. Постачальники пального та запасних частин до автобусів, прогнозуючи тимчасову втрату платоспроможності приватними перевізниками, почали здійснювати продаж пального та запчастин виключно за передплатою.

Загалом до складу асоціації входять перевізники, які обслуговують понад 100 автобусних маршрутів в режимі маршрутного таксі у столиці та 22 маршрути Київської області. Кількість рухомого складу, залучена для обслуговування маршрутів, становить понад 1300 одиниць.

Читайте також: Перевізники розповіли про ситуацію з проїздом у столичних маршрутках

Як повідомлялося, у столиці з 5 квітня запровадили більш суворі обмеження, які діятимуть щонайменше до 16 квітня. Передбачено, що громадський транспорт перевозитиме лише працівників підприємств критичної інфраструктури за спеціальними перепустками.

У понеділок, 5 квітня, приватні перевізники вивели на маршрути до 80% наявного транспорту, але через відсутність достатньої кількості водіїв та напружену ситуацію із пасажирами змушені були протягом дня зменшувати кількість маршруток на лініях.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-