Близько 200 київських служб таксі не витримали конкуренції з Uber

Близько 200 київських служб таксі не витримали конкуренції з Uber

Укрінформ
Близько 200 київських служб таксі закрилися після приходу в Україну компанії Uber.

Про це повідомив у Facebook керівник Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Мінінфраструктури Фарід Сафаров.

"Є така компанія, про яку ви, мабуть, чули - Uber. Десь три роки тому вони розпочали свою діяльність в Україні. На момент їх появи в столиці було близько 300 служб таксі, більшість з яких працювали не в правовому полі. За півроку через високі стандарти, які приніс Uber, конкуренції не витримали близько 200 служб. Конкуренція якості та стандартів дала також і поштовх розвитку українських продуктів", - написав Сафаров.

Він також нагадав, що в 2019 році Uber запустив на українському ринку три нових продукти: Uber Eats (доставка їжі), Uber Green (перевезення пасажирів на електрокарах) та Uber Shuttle (перевезення в мікроавтобусі за принципом Uber Pool).

За словами Сафарова, поява "зеленого" таксі у світового лідера саме в Києві стала хорошою оцінкою цього ринку: пасажири обирають зелений транспорт (Київ б’є рекорди за кількістю замовлень та кілометражу поїздок на електрокарах); у столиці розвинена інфраструктура із заряджання електромобілів (за даними Uber, Київ входить до топ-3 міст Європи); столичний ринок добре сприймає новації.

Він додав, що напередодні міністр інфраструктури Володимир Омелян зустрівся з генеральними менеджерами Uber в Центральній і Східній Європі, під час якої було представлено проект Uber Shuttle та було обговорено потенційні проекти спільної взаємодії.

Читайте також: У Києві запускають сервіс Uber Shuttle

Як повідомляв Укрінформ, із 14 травня 2019 року мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі Uber запускає в Україні новий сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який буде слідувати за обраними напрямками в межах міста, - Uber Shuttle. Сервіс розпочне роботу з Києва. Uber Shuttle - третя послуга, яку Uber запускає в Україні за останні півроку, після сервісу доставки їжі Uber Eats і сервісу Green із подачею замовникам виключно електромобілів.

В Україні Uber розпочав роботу в 2015 році. Сервіс працює не безпосередньо з водіями, а через компанії-посередники. На сьогодні послуги Uber доступні в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Мобільний додаток Uber дає змогу користувачеві замовити машину з водієм і відстежити її переміщення до зазначеного місця; оплата послуг водія проводиться за допомогою банківської картки або готівки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-