Мінінформ прозвітував про витрати на мурали в метро

Мінінформ прозвітував про витрати на мурали в метро "Осокорки"

Укрінформ
Міністерство інформаційної політики провело аналіз процедури закупівель послуг на створення муралів на столичній станції метро "Осокорки".

Звіт оприлюднений на сайті відомства. Про це на брифінгу стосовно аудиту процедури закупівлі при створенні настінного розпису станції метро "Осокорки" сказав державний секретар МІП Артем Біденко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Міністр інформаційної політики доручив мені разом з фінансово-економічним, юридичним сектором та головним спеціалістом з питань внутрішнього аудиту провести комплексний аналіз процедури закупівлі послуг розроблення моделі інформаційних продуктів, в тому числі графічного характеру , а саме створення монументального настінного розпису станції київського метрополітену "Осокорки". Звіт розміщений на сайті Міністерства", - сказав Біденко.

Так, процедуру закупівлі послуг на створення муралів було проаналізовано на відповідність чинному законодавству, а також проаналізовано витрати в процесі реалізації проекту.

В коментарі Укрінформу держсекретар Мінінформполітики зазначив, що комісія, яка здійснювала аналіз процедури закупівлі послуг по цьому проекту, зробила висновок, що порушень законодавства не було.

"Ми взяли всю первинну документацію, повністю провели аналіз по всіх статтях витрат, виявилося, що Денис Смачелюк (переможець конкурсу з реалізації проекту — ред.) витратив більше грошей, ніж це заявлено в бюджеті. Жодного порушення у жодних статтях не було по нашому договору, відповідно комісія дійшла висновку, що всі роботи були виконані чесно, відповідно до законодавства, жодних порушень не було", - сказав Біденко.

Зокрема, у звіті зазначається, що збільшення витрат було обумовлене змінами в технологічному процесі, але "це не призвело до зміни вартості витрат, а призвело до зміни статей витрат, які формують вартість послуг”.

Біденко додав, що художники працювали на безгонорарній основі, а також, що метрополітен мав провести відповідні узгодження (щодо зміни зовнішнього вигляду станції — ред.).

"За погодження ми (міністерство — ред.) не відповідаємо, але воно має бути, інакше ми не змогли б цього зробити", - сказав Біденко.

Також у звіті оприлюднено перелік витрат виконавця проекту ФОП Смачелюк Денис Анатолійович, які включають, в тому числі, і витрати пов'язані із забезпеченням діяльності художників, які створювали мурали (авіаперельоти, проживання, харчування, транспортні витрати тощо).

Аналіз процедури закупівлі послуг при створенні настінного розпису станції метро "Осокорки" доступний на сайті Міністерства інформаційної політики.

Читайте також: У Києві презентували збірник фейків російської пропаганди

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2018 року на київській станції метро “Осокорки” презентували арт-проект Національної єдності "MoreThanUs". Вісім муралів створили художники з семи країн та України. Загальний бюджет проекту склав 3,65 млн грн. За словами організаторів, ці гроші були витрачені на оплату квитків, проживання, харчування художників, а також на фарби та необхідне в ході роботи обладнання.

Згодом у відповідь на запит телеканалу СТБ щодо закупівлі послуг на створення монументального настінного розпису станції “Осокорки” міністр інформаційної політики Юрій Стець дав доручення провести аудит витрат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-