Столичний кінотеатр імені Гагаріна реконструюють і додадуть поверхів

Столичний кінотеатр імені Гагаріна реконструюють і додадуть поверхів

Фото
Укрінформ
У Києві заплановано реконструювати будівлю комунального підприємства КП "Кінотеатр ім. Ю. Гагаріна" на вулиці Щусєва, 5 у Шевченківському районі.

Про це зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп, повідомляє прес-служба КМДА.  

"Під час оновлення споруди кількість поверхів буде збільшено до п’яти. У надбудові розташують адміністративні та робочі приміщення комунальних підприємств "Телекомпанія "Київ", "Радіостанція "Голос Києва" та "Вечірній Київ", – наголосив Непоп.

Зазначається, що комфортні умови будуть створені і для публічного показу та перегляду кінофільмів. Зокрема, на першому поверсі облаштують глядацьку кінозалу із сучасним обладнанням на 98 місць, просторим фойє, допоміжними приміщеннями та безбар’єрним доступом. Загалом здійснити роботи мають протягом року.

Читайте також: У мережі показали, як виглядатиме кінотеатр “Зоряний”

Проект реконструкції затверджено з урахуванням експертного звіту державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи".

Кінотеатр імені Гагаріна, збудований у 1971 році, пропрацював за призначенням до 1993 року. Потім там відкрили ресторан з більярдним клубом, який невдовзі закрили. У 1998 р. за рішенням районної державної адміністрації у будівлі створили продовольчий ринок, а глядацький зал звільнили від крісел та глядацького обладнання. У травні 2001 року рішенням Київради приміщення передали Українській православній церкві для створення Сирецького меморіалу, але виконанню цього рішення завадили місцеві продавці. Лише в 2007 році вдалось вивести торгівлю з будівлі, але кінотеатр досі не експлуатується і разом із територією перебуває у занедбаному аварійному стані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-