Кличко з мерами Давоса та Санкт-Галлена обговорив впровадження smart-технологій

Кличко з мерами Давоса та Санкт-Галлена обговорив впровадження smart-технологій

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі взяв участь у дискусії «Розумне фінансування розумних міст».

Як повідомляє прес-служба КМДА, захід за участю мерів Давоса та Санкт-Галлена, представників великих фінансових компаній, влаштували в мерії Давоса.

«Новітні технології в управлінні стають все важливішими і ми повинні співпрацювати, щоб робити наші міста «розумними». Систему управління смарт-сіті у Києві ми почали втілювати 4 роки тому саме після успішних переговорів у Давосі. Тоді ми тут домовилися з німецькою компанією SAP, яка допомогла втілити в українській столиці перший проект «розумного» міста – відкритий бюджет. Сьогодні ми вже маємо чимало технологічних проектів, які успішно працюють у різних сферах життєдіяльності міста. Це і міський дата-центр, і картка киянина, онлайн запис до лікаря, електронна черга до дитсадків, система відеоспостереження «Безпечна столиця», система електронних петицій і багато іншого. Ми продовжуємо робити Київ «розумним» і продовжуємо обмінюватися корисними ідеями з іншими містами. Як сьогодні тут, у Давосі», – зазначив Кличко.

Читайте також: У Кличка запевнили, що сучасні технології дозволяють латати дороги при морозах

Мер Санкт-Галлена Томас Шейтлін презентував інновації «Смарт-сіті – зроблено у Швейцарії», над втіленням яких сьогодні працюють швейцарці.

Під час дискусії, зокрема, обговорили, як міста можуть співпрацювати, щоб залучати фінансування, інвестиції у впровадження технологій та інновацій в муніципальне управління.

«Розумним» технологіям, діджиталізації різних сфер присвячено чимало заходів та дискусій цьогорічного Давоса.

Кличко також візьме участь з братом Володимиром у дискусії «Смарт-сіті. Смарт-спорт», яка відбудеться в Українському домі в Давосі. Запрошений мер Києва і на ланч-спілкування, який традиційно влаштовує в Давосі видання «Washington Post» і на який збираються впливові світові політики, фінансисти, представники великого бізнесу, науки.

Під час форуму також заплановані зустрічі Віталія Кличка з представниками ділових кіл.

 Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-