«Київтеплоенерго» отримало ліцензію на постачання електроенергії

«Київтеплоенерго» отримало ліцензію на постачання електроенергії

Укрінформ
Ліцензія дає змогу КП «Київтеплоенерго» стати повноправним членом ринку і напряму постачати електричну енергію споживачам.

Відповідне рішення затверджено постановою НКРЕКП №34 від 18 січня 2019 року, повідомляє прес-служба КМДА

Як зазначили у «Київтеплоенерго», 11 червня 2017 року набув чинності Закон «Про ринок електричної енергії», основною метою якого є забезпечення надійного постачання електроенергії споживачам з урахуванням їхніх інтересів, мінімізації витрат на надання послуг. Реформування ринку електроенергії в Україні націлено на стимулювання інвестицій в енергетичну галузь, справедливу конкуренцію між виробниками електричної енергії та постачальниками в умовах рівних прав і можливостей, а також недопущення дискримінації учасників ринку.

Читайте також: Кличко анонсував перетворення Київтеплоенерго на компанію європейського рівня

На виконання вимог Закону «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила низку нормативно-правових актів, які регулюють відносини між усіма учасниками нового ринку, зокрема, між споживачами та постачальниками електричної енергії.

Наразі послуга з постачання електричної енергії споживачам перебуває у процесі розробки. Про початок постачання електроенергії КП «Київтеплоенерго» та укладання відповідних договорів із підприємствами споживачам повідомлять додатково.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-