Кияни з лютого отримуватимуть два рахунки за електроенергію

Кияни з лютого отримуватимуть два рахунки за електроенергію

Укрінформ
Оплата послуг за електроенергію з січня 2019 року здійснюватиметься за двома платіжками двом компаніям — постачальнику електроенергії та оператору системи розподілу. Нові платіжки кияни отримуватимуть з лютого.

Про це сказав комерційний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм, повідомляє прес-служба компанії.

«Реформа ринку електроенергії вже стартувала. І споживачі мають бути уважними при сплаті перших рахунків та погашенні попередніх боргових зобов’язань. У січні 2019 р. кияни отримають один рахунок від ДТЕК Київських електромереж, а вже у лютому 2019 р. можуть отримати два рахунки. Перший від нового постачальника, а другий від нас, в якому є борг за спожиту електроенергію у 2018 році», - сказав Бемм.

Комерційний директор зазначив, що борги за минулі періоди, якщо вони є, потрібно буде погасити перед компанією, яка надавала електроенергію у 2018 році.

Читайте також: Опалення та гаряча вода у Києві подорожчали на 22%

"Щоб закрити заборгованість, клієнтам треба перевірити, який рахунок вони оплачують: чи то послуги за 2019 р., чи то за 2018 р. Якщо клієнт помилково оплатить заборгованість за іншими реквізитами, то, на жаль, борг залишиться непогашеним", - розповів Бемм.

У ДТЕК зазначили, що на початку січня мешканці Києва отримали платіжки за електроенергію, спожиту у грудні 2018-го, тож у документі востаннє зазначені старі реквізити. Вже в лютому вони зміняться згідно з вимогами реформи енергоринку.

У компанії нагадали, що з 1 січня 2019 року розпочався перший етап реформи ринку електроенергії: енергопослуги клієнтам в Україні відтепер надаватимуть дві різні компанії - оператор системи розподілу (ОСР) та постачальник.

Оператор системи розподілу - ДТЕК Київські електромережі буде здійснювати діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-