Київські депутати ухвалили бюджет-2019

Київські депутати ухвалили бюджет-2019

Укрінформ
Київська міська рада 13 грудня ухвалила головний фінансовий документ столиці на 2019 рік

За відповідне рішення проголосували 87 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми робимо все для того, щоб урахувати інтереси кожного мешканця нашого міста. Бюджет порівняно з минулим роком збільшився на більш ніж 2 млрд грн. У наступному році очікується надходження в освіті більш ніж 3 млрд грн, медицина - збільшення на 1 млрд, ЖКГ - 1 млрд грн”, - сказав міський голова Віталій Кличко.

Він зазначив, що у наступному році бюджет міста також буде профіцитним. "Ті напрямки, де ми зможемо отримати ще більше доходів: приватизація землі та майна, паркування, туристичний збір", - уточнив Кличко.

Читайте також: Донеччина затвердила бюджет-2019

Доходи у бюджеті передбачені на рівні 57,4 млрд грн.

Найбільші суми буде спрямовано на три галузі: освіту, охорону здоров’я та соціальний захист (17,9 млрд грн, 10,7 млрд грн та 8,8 відповідно).

Видатки на транспортну інфраструктуру передбачено у межах 7 мільярдів гривень. Фінансування житлово-комунального господарства становить 5,5 мільярда гривень. На галузь культури передбачено 1,4 мільярда гривень та 847 мільйонів – на фізичну культуру і спорт.

Серед важливих проектів, які планується реалізувати у Києві наступного року, — зведення Подільського мостового переходу через Дніпро, будівництво метро на Виноградар, реконструкція Шулявського шляхопроводу.

Загалом капітальні видатки на транспортну галузь становлять майже 4,5 мільярда гривень. На капремонт рухомого складу буде виділено 50 мільйонів гривень, а доріг – 714 мільйонів.

Крім цього, на капітальні ремонти будинків, теплових мереж, заміну ліфтів, асфальтування прибудинкових територій виділено 4,75 млрд грн.

Фото: КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-