Мер Києва взяв участь у відкритті Veteran Hub

Мер Києва взяв участь у відкритті Veteran Hub

Фото
1744
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Veteran Hub – першого відкритого простору для ветеранів та громадських організацій, що працюють з українськими захисниками.

Про це повідомляє прес-служба КМДА

Створили і організували роботу такого простору в Києві меценати у співпраці з громадськими організаціями і волонтерами. Також презентацію Veteran Hub відвідали посли США та Японії, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Я знаю, що у засновників великі плани на майбутнє Veteran Hub, і добре, що розпочали цей проект саме у Києві. Зі свого боку можу гарантувати, що місто надасть необхідну підтримку проекту для того, аби всі разом ми змогли допомогти кожному нашому захиснику", - сказав Кличко.

У Veteran Hub ветеранам надаватимуть психологічні консультації, допомагатимуть боротися із посттравматичними стресовими розладами, надаватимуть юридичну підтримку, консультуватимуть щодо отримання статусу учасника бойових дій, інших документів. Допоможуть і у професійній орієнтації – написати резюме, підготують до співбесіди, нададуть бізнес-консультацію.

«Найголовніше, що до розв’язання цих проблем будуть залучені громадські організації, кожна з яких зосереджена на вирішенні конкретних завдань», – зазначив мер Києва.

За словами Кличка, не завжди  ветерани знають, куди піти і що зробити для того, аби отримати посвідчення учасника бойових дій, або, наприклад, грошову компенсацію за лікування.

У Києві відкрили центр підтримки ветеранів ООС та їхніх сімей Veteran Hub / Фото: Андрій Скакодуб, Павло Багмут, Укрінформ

«І в цьому контексті добре, що з’явився ще один соціальний інструмент – відкрився Veteran Hub для допомоги нашим захисникам, тим, хто береже спокій і мир на вулицях українських міст», – підкреслив Кличко.

Також мер нагадав, що понад 26 тис. киян із 2014  року захищали і захищають нашу державу на Сході України. Місто підтримує захисників та їхні родини. Усі воїни отримали матеріальну допомогу від 5 тисяч до 25 тисяч гривень. Також отримали допомогу  34 родини загиблих героїв.

Близько півтисячі киян отримують адресну матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг.

Читайте також: Водійське посвідчення через ЦНАП: Кличко презентував пілотний проект

«Ми розуміємо, що цього недостатньо. І проблем ще дуже багато. Тому добре, коли об’єднуються меценати, громадські діячі, волонтери, бізнес для того, аби ефективно допомагати та всіляко підтримувати наших ветеранів», – зазначив Кличко.

Veteran Hub відкрили у партнерстві Фонди Олени Пінчук і Віктора Пінчука, ГО «Побратими». Працюватимуть у ньому з відвідувачами, зокрема, 7 громадських організацій, що опікуються проблемами ветеранів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-