У КМДА пояснили, як субсидіанти сплачуватимуть жовтневі рахунки за ЖКГ

У КМДА пояснили, як субсидіанти сплачуватимуть жовтневі рахунки за ЖКГ

Укрінформ
Киянам - отримувачам субсидії, які за жовтень оплатять житлово-комунальні послуги у повному обсязі, буде здійснено перерахунок.

Про це повідомляє департамент соціальної політики КМДА.

"Через некоректну роботу програмного забезпечення «Житлові субсидії» та у зв’язку із внесеними змінами у порядок призначення житлової субсидії у платіжках за послуги ЖКГ, які отримають кияни у листопаді, не буде відображено розміру призначеної субсидії. Споживачам не варто перейматися, адже після усунення вказаного недоліку у квитанціях субсидіантів буде відображено суму призначеної субсидії за два місяці: жовтень та листопад. Тобто, громадянам, які за жовтень сплатять житлово-комунальні послуги у повному обсязі, буде здійснено перерахунок з урахуванням суми субсидії", - йдеться у повідомленні.

Директор департаменту Юрій Крикунов зазначив, що якщо субсидія за жовтень становила, наприклад, 300 грн, а за листопад – 350 грн, то у наступній платіжці (за листопад) субсидія буде становити 350 грн + 300 грн = 650 грн. Якщо з тих чи інших причин громадянин не зміг оплатити комунальні послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникла заборгованість, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії, прокоментував він.

Читайте також: Уряд компенсує комунальні платежі сім'ям, які не встигли оформити субсидію

За словами посадовця, субсидіантам, які користувалися субсидією у неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведений автоматично, без повторного звернення. А ті сім’ї, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, матимуть змогу оформити її до кінця грудня. У цьому разі субсидія все одно буде призначена від початку опалювального сезону.

Зміни в нарахуванні субсидій введено в дію відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17 жовтня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-