У Києві

У Києві "замінували" засідання АРМА щодо "вертолітного майданчика Януковича"

Укрінформ
Працівників і відвідувачів будівлі, де мало відбутися засідання Тендерного комітету АРМА щодо центру "Парковий", евакуювали через повідомлення про замінування.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Біля місця події за адресою вул. Грінченка, 1 працюють вибухотехніки і кінологи, які обстежуватимуть будівлю на предмет виявлення вибухівки. Тут також знаходиться пожежна машина, медики і працівники поліції.

О 10:00 тут мало відбутися засідання Тендерного комітету Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), на якому мали розглянути питання щодо визначення управителя та передачі в управління нерухомого майна (приміщень) конгресно-виставкового центру з підземним паркінгом «Парковий».

Як повідомлялося раніше, навколо конгресно-виставкового центру «Парковий», що відомий як «вертолітний майданчик» президента-втікача Віктора Януковича, ведуться запеклі суперечки і кулуарна боротьба різних сил.

17 жовтня активісти з "Національного корпусу", ВО "Свобода" та "Правого сектору" заявили, що взяли під свій контроль "вертолітний майданчик Януковича". Активісти вимагали повернути споруду у державну власність, провести відкритий конкурс щодо її цільового призначення, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі та інше, запровадити дієвий механізм, за яким вкрадені кошти, вкладені в будівлю, почнуть приносити користь громаді.

Згодом прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що вертолітний майданчик уже передано в управління державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів".

Читайте також: Швейцарія не дає інформації про 600 кілограм золота "сім'ї Януковича" - Луценко

Сарган нагадала, що прокуратурою Києва проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Досудовим розслідуванням установлено, що Київською міською радою без погодження з Верховною Радою України, в порушення вимог ст. 150 Земельного кодексу України та без одержання попередньої згоди Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО про наміри забудови, прийнято рішення “Про передачу земельних ділянок, які розташовані на Парковій дорозі у Печерському районі м. Києва ТОВ “Амадеус КО” для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури на Парковій дорозі у Печерському районі м. Києва”, яким для ТОВ “Амадеус КО” передано вказану ділянку в оренду на 25 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-