У столиці до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісць - Київрада

У столиці до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісць - Київрада

Укрінформ
Київська міська рада на пленарному засіданні в четвер підтримала в першому читанні зміни до Концепції розвитку паркувального простору в Києві.

Про це повідомляється на сайті Київради

Зазначається, що документ передбачає збільшення кількості паркомісць з 25 тисяч до 125 тисяч.

«Запропонована Концепція передбачає підвищення рівня якості та надання послуг з паркування. Також ми плануємо запроваджувати інноваційні технології при оплаті послуг за паркування. Наразі прописано послідовне збільшення паркомісць на майданчиках для денного та нічного паркування. Ми розраховуємо, що їхня кількість зросте з 25 тисяч до 125 тисяч. Тобто ми плануємо до кінця 2020 року щорічно облаштовувати 20 тисяч паркомісць», - сказав директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) Сергій Симонов.

Відповідно до Концепції, перехоплюючі паркінги можуть з’явитися на Вишгородському, Чернігівському, Бориспільському, Дніпропетровському, Одеському, Житомирському та Ірпінському напрямках. Загалом розглядається можливість облаштування 23-х таких майданчиків. Також заплановано поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиках. Зокрема, планується щорічно до 2020 року 5% паркомісць облаштовувати такими системами.

Читайте також: Київрада просить ВР приєднати Коцюбинське до Києва

Згідно з повідомленням, зазначену концепцію мають доопрацювати у питаннях підвищення рівня дотримання правил паркування та оплати послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-