Центр Києва перекрили через Intersport Ukraine Run

Центр Києва перекрили через Intersport Ukraine Run

Укрінформ
У Києві перекрито рух транспорту вулицею Хрещатик та ще кількома центральними вулицями через підготовку та проведення спортивного заходу Intersport Ukraine Run 2018.

Старт забігів передбачений від вулиці Хрещатик і спортсмени наразі готуються до змагань, також там чергують поліцейські, медики та рятувальники, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спортивний фестиваль Intersport Fest відбувається з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Ключовими стануть бігові змагання Intersport Run UA, під час яких очікується близько 8 тисяч учасників на старті. Окрім індивідуальних, відбудуться ще ряд забігів: командний Intersport Team Run 4х5 км, благодійний на 2 км (збір коштів на інфузійні насоси для відділення інтенсивної терапії в НДСЛ Охматдит), сімейний на 2 км, студентський на 5 км, Intersport Junior Run на 100 м та Intersport Kid's Run на 500 м.

Читайте також: Intersport Ukraine Run 2018 змінить роботу столичного транспорту

Рух автомобілів заборонено за маршрутом бігових змагань: вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – вул. Михайла Грушевського – Арсенальна площа – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-