Активісти прийшли до Кличка - просять превести Київ на

Активісти прийшли до Кличка - просять превести Київ на "зелену" енергетику

Фото
Укрінформ
У Києві під стінами Київської міської державної адміністрації проходить акція "Дій За Клімат" ("Rise For Climate") з вимогою до міст України невідкладно розробити та впровадити дієву кліматичну стратегію, що включає перехід до використання відновлюваної енергетики та заходи з адаптації до кліматичних змін.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми в Києві не єдині сьогодні, а такі акції відбуваються у 90 країнах, їх більше 800 таких акцій, тобто Київ приєднується до світової хвилі акцій. І ми з усім світом говоримо про те, що нам негайно потрібно переходити на відновлювані джерела енергії. І Київ має бути схожий на Нью-Йорк, Лондон, які також заявляють про те, що потрібно просувати відновлювані джерела енергії", - зазначила координатор міжнародного кліматичного руху 350.org Інна Дацюк.

Читайте також: Київ повторно оголосить тендер на продовження метро до Виноградаря

Вона повідомила, що мери Житомира, Кам'янець-Подільського та Чорткова вже заявили про перехід на відновлювану енергетику через кліматичні аномалії. Зокрема, активісти закликають мера Києва Віталія Кличка долучитися до цього процесу та впровадити у місті дієву кліматичну стратегію. 

"Ми звертаємося до мера Києва, щоб Київ та інші міста України на 100% перейшли на відновлювані джерела енергії", - зазначила вона. 

Кілька десятків учасників акції провели арт-перфоманс під КМДА, під час якого продемонстрували коротке дійство, яке ілюструє Київ у епіцентрі кліматичної катастрофи та Київ, що перейшов на 100% відновлюваних джерел енергії у 2050 році. 

 Фото: Вечірній Київ

Також активісти створили картину, на якій зображено перехід України від викопних джерел палива до 100% відновлюваних джерел енергії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-