Столичного підприємця оштрафували за продаж

Столичного підприємця оштрафували за продаж "недозволених" книжок

914
Укрінформ
За незаконну реалізацію видавничої продукції з РФ у Києві Держкомтелерадіо оштрафувало підприємця на суму 37 тис. 230 гривень. 

Під час проведення у Києві заходів Державного комітету телебачення і радіомовлення з виявлення та припинення незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів, застосовано адміністративно-господарські санкції до суб'єкта господарювання ФОП Олексія Корякіна, повідомляє прес-служба комітету.

"Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучені з обігу, а на підприємця накладено адміністративно-господарський штраф у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу становитиме вже 186 тис. 150 грн", - ідеться в повідомленні. 

Читайте також: Яворівський підозрює Мгарський монастирь у випуску антиукраїнської літератури

Зазначається, що станом на 9 липня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 10 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів. Загальна сума штрафних санкцій становить 372 300 грн. Незаконно ввезену видавничу продукцію вилучено з обігу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-