Перетворення Бортницької станції на “фільтр Києва” триватиме 60 місяців

Перетворення Бортницької станції на “фільтр Києва” триватиме 60 місяців

Укрінформ
Реконструкція Бортницької станції аерації (БСА), яка розпочалася два роки тому, буде тривати 60 місяців, після чого об'єкт стане сучасним екологічним фільтром.

Про це розповів генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький на презентації реконструкції БСА, повідомляє Київводоканал.

«Оновлена Бортницька станція аерації після реконструкції стане сучасним екологічним фільтром європейської столиці», - наголосив Новицький.

Директор дирекції з реконструкції БСА Олег Лисюк розповів, що в результаті реалізації проекту реконструкції станції з’являться додаткові технологічні лінії, процес обробки стічних вод і осаду стане більш глибокий, а сама станція -компактнішою.

Читайте також: Невідомі зруйнували дамбу на Бортницькій станції аерації у Києві

Площа основного виробництва БСА з існуючих на сьогодні 151 га скоротиться до 120 га, що дасть можливість збільшити відстань від БСА до житлової забудови Києва орієнтовно на 1 км. Споруди, які є джерелом неприємних запахів, будуть обладнані системою деодорації повітря та значно віддаляться від житлової забудови. Мешканці прилеглих районів перестануть відчувати дискомфорт від сусідства з БСА.

Значна кількість електроенергії, що вивільниться після заміни застарілого обладнання, буде направлена на обслуговування нових споруд – екологічно безпечних мулоспалювальних заводів, куди після реконструкції надходитиме для спалення залишковий мул. Це не тільки припинить нарощування намулових майданчиків, а й дозволить використовувати теплову енергію для потреб станції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-