Кличко: цього року у Києві відкриються ще 8 дітсадків

Кличко: цього року у Києві відкриються ще 8 дітсадків

Відео
Укрінформ
Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що за останні роки в столиці відкрилося 17 дитячих садків, ще 8 запрацюють цього року.

Про це він заявив у ході інспектування капітально відремонтованого дитсадка № 179 у Святошинському районі, який працює три тижні і вже приймає дітей, повідомляє прес-служба КМДА.

За словами Кличка, столична влада поставила перед собою завдання - щоб черг до дитячих садочків у столиці не було. Мер зазначив, що ще три роки тому черга до дитсадків становила 15 тисяч осіб, і наразі її вдалося скоротити більш ніж утричі. 

«І ми робимо все, щоб у найближчі кілька років цієї черги не було. Вирішити проблему допоможе будівництво нових та реконструкція і капітальні ремонти старих закладів», - сказав міський голова. 

Він наголосив, що за останні роки у столиці відкрилося 17 дитсадків, і ще 8 - новозбудованих та повністю реконструйованих - відкриються цьогоріч. 

«Ми відкриваємо садки високого рівня, з сучасним обладнанням, комфортними умовами. Нам є чим пишатися. Садок, який ми проінспектували сьогодні, також високого рівня. Тут є все належне обладнання. Я переконаний, що дітям тут подобається. Цей дитсадок - приклад того, якими мають бути всі садки у столиці», - підкреслив Кличко.

Він нагадав, що цей дитсадок свого часу був закритий через низьку завантаженість. 18 років приміщення дошкільного навчального закладу знаходилося в оренді, там розміщувався міський центр зайнятості. Через інтенсивну забудову житлового масиву Борщагівка виникла потреба у забезпеченні місцями дітей дошкільного віку.

Кличко підкреслив, що у травні минулого року відкрили в окремому приміщенні Центр соціальних служб Святошинського району, куди переїхав і міський центр зайнятості. Тому на початку серпня минулого року в цьому приміщенні був розпочатий капітальний ремонт, щоб відновити роботу дитсадка.

На реконструкцію закладу виділили з міського бюджету 38 млн грн. Дитсадок розрахований на 12 груп – 220 місць.

Із 20 березня цього року садок вже розпочав свою роботу. Нині продовжується набір дітей за електронною чергою. Наразі в закладі працює 6 груп, які відвідують 76 дітей. Із 16 квітня відкриють ще дві групи. В основному, це діти ясельного віку. У найближчий час заклад запрацює на повну потужність.

Читайте також: Кличко заявив, що вже за кілька років Київ матиме дороги європейського рівня

Дитсадок можуть відвідувати і діти з особливими освітніми потребами (інклюзія). Для цього тут створено всі необхідні умови: пандус, сенсорна кімната з різноманітним комплексом для психологічного розвантаження, сучасний спортивно-ігровий комплекс зі скеледромом. У кімнаті для малюків є інтерактивна пісочниця. Серед нововведень – «жива підлога», де діти можуть обирати різноманітні ігри та весело навчатися й розважатися.

Кличко наголосив, що загалом на фінансування освіти цьогоріч виділено понад 14 млрд грн. «Головне – це інвестиції в наших дітей, щоб наші діти мали гарну освіту, виховувалися в належних умовах», – зазначив мер.

Фото з сайту столичного міського голови

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-