У Києві стартували безкоштовні курси радіожурналістики

У Києві стартували безкоштовні курси радіожурналістики

Укрінформ
У Kyiv Radio School стартували заняття з підготовки радіожурналістів. Це безкоштовний освітній проект, який переміг у конкурсі Громадського бюджету-2.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Викладачами школи стали 14 практикуючих радійників «Радіо Київ 98 FM» та викладачі кафедри журналістики, реклами і PR Національного авіаційного університету. Студенти навчатимуться писати сценарії програм, брати інтерв’ю, створювати новини, монтувати звук. Також у переліку предметів – техніка мовлення, риторика, психологія ефіру та особливості музичних форматів радіостанцій", - йдеться у повідомленні. 

Перший набір слухачів школи - 20 осіб, хоча бажаючих було у кілька разів більше. «Всі, хто не потрапив у цю двадцятку, кожну суботу можуть вільно відвідувати майстер-класи відомих журналістів, які будуть розказувати про актуальні проблеми у цій галузі на сьогодні», – повідомила автор проекту, доцент кафедри журналістики реклами та зв’язків з громадськістю НАУ Антоніна Іващук.

Читайте також: Сюмар обіцяє захищати журналістів від "промедведчуківських блогерів"

Період навчання у Kyiv Radio School – з 3 квітня по 31 травня. По закінченню студенти отримають сертифікат та демоверсії власних програм. Найкращі студенти матимуть змогу пройти стажування на «Радіо Київ».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-