Серед безробітних, що шукають роботу у Києві, 21% - мешканці інших регіонів

Серед безробітних, що шукають роботу у Києві, 21% - мешканці інших регіонів

971
Ukrinform
Протягом січня-жовтня 2017 року на обліку у столичній службі зайнятості перебувало 27,9 тисяч безробітних, з них 5,9 тисяч з інших регіонів України.

Про це Укрінформ повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

"Серед безробітних, що перебували на обліку протягом січня-жовтня 2017 року, частка мешканців інших регіонів становила 21%. Це переважно мешканці Київської, Донецької, Луганської та Черкаської областей", - зазначили у КМЦЗ.

У службі зайнятості підкреслили, що столиця завжди приваблювала громадян інших регіонів великою різноманітністю вакансій та високим рівнем заробітної плати. А з початку анексії Автономної Республіки Крим та проведення антитерористичної операції кількість трудових мігрантів помітно збільшилась, а отже і конкуренція на ринку праці міста Києва виросла.

Зокрема, саме у столиці набагато більше можливостей знайти роботу, а також найвищий рівень заробітної плати серед регіонів (у жовтні 2017 року середня заробітна плата по місту Києву становила - 11452 грн., по Україні - 7377 грн), тому до столиці спрямувався потік трудових мігрантів, у тому числі вимушених переселенців.

Читайте також: За сприяння столичної служби зайнятості роботу знайшли 2,2 тисячі переселенців

У столичній службі зайнятості повідомили, що відповідно до постанови № 198 від 20 березня 2013 року реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Протягом січня-жовтня поточного року Київським міським центром зайнятості працевлаштовано 2,6 тисяч - мешканців інших регіонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>