Кличко: Ми вдвічі збільшили фінансування столичної медицини

Кличко: Ми вдвічі збільшили фінансування столичної медицини

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко проінспектував Київську міську дитячу клінічну лікарню №2, де відремонтували приймальне відділення та травмпункт. 

Про це повідомляє прес-служба мера.

 «Сьогодні ми інспектуємо приймальне відділення та відремонтований оновлений травмпункт. Ми також пройшли у ті відділення, де ремонт ще не робили. І побачили разючу різницю. Тому наше завдання - щоб умови для роботи медичного персоналу та прийому пацієнтів були найвищого рівня та відповідали сучасним вимогам», - сказав Кличко. 

Він додав, що на проведення ремонтних робіт та придбання сучасного обладнання виділено минулого та цього року 42,5 млн грн. У приймальному відділенні провели капітальний ремонт. Тепер це - відділення екстреної медичної допомоги та одночасно травматологічний пункт. За словами міського голови, тут виконали усі необхідні інженерні роботи: замінили мережу водопостачання, опалення, каналізацію, вентиляцію, освітлення та електропостачання, відремонтували покрівлю та провели благоустрій території. 

«Ми продовжимо ремонт. І наступного року презентуватимемо відремонтовані інші відділення цього медичного закладу. Вся лікарня в комплексі повинна відповідати сучасним вимогам», - сказав Кличко. 

Він також додав, що було придбано сучасну медичну апаратуру для відділення екстреної допомоги та оновленого травматологічного пункту. Це дає можливість в короткі терміни провести огляд пацієнта безпосередньо у приймальному відділенні, провести УЗД та ендоскопічне обстеження, надати кваліфіковану  екстрену медичну допомогу пацієнтам у тяжкому стані. Для цього обладнана протишокова палата, палати добового перебування з постійним моніторингом за станом пацієнта до стабілізації стану здоров’я. На закупівлю обладнання витрачено 24,7 млн грн.

 «Ми збільшили фінансування столичної медицини вдвічі у порівнянні з минулим роком. Ми поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Сюди ж приємно зайти. Тут немає запаху ліків, приміщення світлі і затишні. Таке враження, що ти не в лікарні, а в дитячому садочку. І наше завдання, щоб всі медичні заклади столиці були такими ж сучасними і відповідали європейському рівню», - додав Кличко. 

Читайте також: Кличко: Ми робимо все, щоб громадський транспорт став альтернативою маршруткам

Відділення екстреної медичної допомоги розпочало роботу з 3 жовтня цього року. За цей час надано медичну допомогу майже 2 тисячам дітей. У травмпункті - понад 1800 пацієнтам. У 2016 році в лікарні №2 провели капітальний ремонт інфекційно-боксованого відділення № 1 та операційного блоку ЛОР-відділення.

Мер Києва також розповів, що наступного року розпочнеться будівництво лікарні на Троєщині, оскільки там бракує медичних закладів, а також відбуватиметься реконструкція вже існуючих медзакладів в різних районах столиці. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-