Суд повернув державі київську спортивну базу

Суд повернув державі київську спортивну базу "Спартак"

Укрінформ
Прокуратура міста Києва відстояла у суді право держави на навчально-спортивну базу "Спартак".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"За позовом прокуратури м. Києва рішенням господарського суду м. Києва право власності на навчально-спортивну базу "Спартак" по вул. Кирилівський (колишня вул. Фрунзе), 105 вартістю понад 300 млн гривень визнано за державою", - йдеться у повідомленні.

Навчально-спортивна база "Спартак", до складу якої входять спортивний комплекс з трибунами та адмінкорпусом, басейн, готель та інші споруди загальною площею майже 7 тис. кв. м, перебував у віданні організації профспілок СРСР, після розпаду якого був закріплений за Федерацією професійних спілок України. У подальшому на підставі рішення районного суду м. Києва спірне майно перейшло у власність Федерації професійних профспілок України.

Разом із тим встановлено, що відчуження вказаного майна з державної власності відбулося без згоди Фонду державного майна України, а відтак перебуває у володінні Федерації професійних спілок України незаконно.

Читайте також: Віталій Кличко: Ми не дозволимо забрати у киян спорткомплекс "Схід"

З огляду на викладене, прокуратура міста Києва пред’явила позов до суду  про визнання право власності держави на вказаний спортивний комплекс та витребування його з незаконного володіння.

Останнім рішенням господарського суду м. Києва від 25.10.2017 позовні вимоги прокурора визнані законними та задоволені у повному обсязі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-