Кличко: Рада ветеранів АТО зробить співпрацю влади з організаціями більш ефективною

Кличко: Рада ветеранів АТО зробить співпрацю влади з організаціями більш ефективною

Фото
Укрінформ
У столиці сформований єдиний колегіальний орган - Рада ветеранів АТО, який допоможе міській владі та ветеранським організаціям більш ефективно взаємодіяти у питаннях виділення землі, компенсацій, надання пільг для киян-учасників АТО.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив після ухвалення відповідного рішення.

"Сьогодні у Києві більше 80 організацій учасників АТО. Тож ми ухвалили рішення сформувати єдиний колегіальний орган з ветеранів, з яким будемо вести діалог для вирішення всіх необхідних і важливих питань щодо виділення землі, компенсацій, надання пільг тощо. І створення Ради ветеранів АТО - це важливо для більш продуктивної і ефективної співпраці ветеранів і столичної влади", - наголосив Кличко.

Він зазначив, що до Ради ветеранів АТО увійдуть 10 районних організацій ветеранів, міська і організації, які опікуються родинами загиблих. До цієї Ради можуть долучатися і інші учасники АТО.

"У 2014 році ми як міська влада почали співпрацю з бійцями-ветеранами 12 батальйону, які згодом створили у Києві 10 районних організацій і Київську міську спілку ветеранів АТО, - наголосив Кличко. - Ми разом працювали над наданням соціальних гарантій для учасників АТО, разом запускали процедуру виділення земельних ділянок в Биківні. Міська влада завжди відкрита і ми співпрацюємо з усіх питань з ветеранами АТО, але для більш ефективної співпраці має бути один колегіальний орган, який говоритиме від імені усіх організацій", - зауважив мер столиці.

Він нагадав, що влітку Київрада ухвалила рішення про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Це структура, яка за принципом "єдиного вікна", від імені міста, збиратиме і допомагатиме вирішити всі питання демобілізованих учасників АТО.

Читайте також: Аваков у Торонто вручив нагороди переможцям «Ігор нескорених»

"І ветерани не витрачатимуть час та нерви, звертаючись до десятків різних служб. Установа також матиме два нових напрямки роботи. Це взаємодія з ветеранськими та волонтерськими організаціями та співпраця з іншими органами влади і місцевого самоврядування", - розповів Віталій Кличко.

Він також подякував усім присутнім героям, учасникам АТО за їх патріотизм, мужність і силу духу: "Зі свого боку, столична влада робить усе можливе, аби надати соціальні гарантії для наших військових, а також підтримує сім’ї загиблих в АТО киян. І надалі ми будемо робити все, щоби ефективно вирішувати всі проблемні питання учасників АТО".

Фото: kiev.klichko.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-