Кличко відклав відкриття дитсадка, бо багато претензій до якості ремонту

Кличко відклав відкриття дитсадка, бо багато претензій до якості ремонту

759
Ukrinform
Новозбудовані та реконструйовані дитячі садки, які здаються в експлуатацію в Києві, повинні відповідати всім сучасним стандартам і до якості робіт, здійснених у садках, не повинно бути претензій.

На цьому наголосив мер Києва Віталій Кличко після перевірки реконструкції дитячого садка № 585 Оболонського району (вул. Малиновського 1-Б), повідомляє прес-служба КМДА.

"Цей дитячий садочок, де ми зараз знаходимося, перебував на реконструкції з 2013 року. Витрачена значна сума коштів. І добре, що я приїхав із інспекцією до відкриття цього закладу. Виявлено багато недоліків. І краще ми на два тижні відкладемо відкриття садка, щоб зробити, як слід, все необхідне, ніж приведемо дітей у такий заклад", – сказав Кличко.

 Мер Києва наголосив, що вкрай незадоволений результатами реконструкції дитячого садка. Зокрема, він висловив претензії до облаштування території, ремонтних робіт всередині, якості меблів та інше. Кличко доручив провести внутрішній аудит та перевірити ефективність використання коштів.

«У мене багато запитань і до голови району, і до підрядників, які тут працювали. Багато претензій щодо якості виконаних робіт. І ми зробимо все, щоб у короткі терміни виправити недоліки, аби діти могли відвідувати сучасний і облаштований садок", – сказав мер Києва.

 Кличко також наголосив, що в Києві мають відкриватися такі соціальні об’єкти, до якості яких не буде жодних претензій. «А те, що зараз зроблено в цьому садочку – пофарбували та замазали, щоб привабливо виглядало. Але якщо копнути глибше, то це далеко не європейські стандарти», – додав мер Києва.

Читайте також: Віталій Кличко: Робимо все, щоб медзаклади Києва надавали якісну допомогу

На реконструкцію було витрачено понад 16,5 млн грн, у дитячому закладі функціонуватиме 9 груп на 180 дітей.

Кличко нагадав, що столична влада поставила перед собою завдання ліквідувати черги в дитячі садочки столиці. За словами мера Києва, якщо у 2014 році в «електронній» черзі перебувало майже 15 тис. осіб, то цього року вона зменшиться майже втричі – до 5 тис. дітей.

«І ми робимо все, щоб кожного року відкривати все більше дитячих садків», – наголосив столичний голова. За його словами, цього року в Києві відкриється 10 садків (новозбудованих і повністю відреконструйованих).

Протягом найближчих двох тижнів у дитячому садку № 585 працюватимуть над усуненням  недоліків та подальшим облаштуванням території. Після цього садок почне працювати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-