У столиці з 16 по 24 серпня обмежуватимуть рух транспорту

У столиці з 16 по 24 серпня обмежуватимуть рух транспорту

Карта
Укрінформ
З 16 по 24 серпня у зв’язку із святкуванням Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України у столиці діятимуть обмеження руху транспорту

Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 961, повідомляє сайт адміністрації.

16 та 18 серпня з 21:00 до 02:00 на час тренування військ із проходженням у пішому порядку буде перекрито вул. Хрещатик (від Бессарабської до Європейської площі)

з 21:00 21 серпня до 06:00 28 серпня буде обмежено рух по вул. Хрещатик (на ділянці від Майдану Незалежності до Європейської площі) та частково на Європейській площі - у місці проведення демонстраційного показу озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

З 21:00 21 серпня до 04:00 22 серпня (на час висування озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України до місця проведення демонстраційного показу). Діятимуть такі обмеження на рух: парк військової частини А0222 – вул. Маршала Рибалка – вул. В’ячеслава Чорновола – пров. Глибочицький – вул. Глибочицька – вул. Верхній Вал – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Боричів Тік – Володимирський узвіз – Європейська площа – вул. Хрещатик.

З 21:00 21 серпня до 05:00 22 серпня (на час висування озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України до місця проведення демонстраційного показу) буде закритий рух за маршрутом: парк військової частини А0222 – вул. Маршала Рибалка – вул. В’ячеслава Чорновола – зустрічною смугою лівіше Повітрофлотського мосту – зустрічною смугою проспекту Перемоги до площі Перемоги – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик.

22 серпня з 07:00 до 12:00 буде перекрито вул. Михайла Грушевського (на ділянці від вул. Шовковичної до Європейської площі), Парковій алеї, Володимирському узвозі (на ділянці від Поштової площі до Європейської площі), вул. Трьохсвятительській (на ділянці від вул. Костьольної до Європейської площі), вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Костьольної до Європейської площі) - для проведення відкриття демонстраційного показу озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

22 серпня з 06:00 і до закінчення заходів перекриють вул. Хрещатик від Європейської площі до вул. Богдана Хмельницького; Європейська площа; вул. Михайла Грушевського від Європейської площі до вул. Шовковичної; Петрівська алея; Паркова дорога; Володимирський узвіз від Європейської площі до Поштової площі; вул. Трьохсвятительська від вул. Костьольної до Європейської площі; вул. Михайлівська; вул. Костьольна; Майдан Незалежності; вул. Бориса Грінченка; алея Героїв Небесної Сотні; вул. Архітектора Городецького; вул. Заньковецької; площа Івана Франка; вул. Ольгинська; вул. Інститутська від вул. Ольгинської до вул. Шовковичної; вул. Прорізна від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик для проведення демонстраційного показу озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України

22 серпня з 21:00 до 02:00 буде перекрита вул. Хрещатик (від Бессарабської до Європейської площі) - на час проведення тренування військ із проходженням у пішому порядку.

23 серпня з 06:00 і до закінчення заходів закриють вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної). На час церемонії урочистого підняття Державного Прапору України біля адміністративної будівлі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36)

З 24:00 23 серпня до 03:00 25 серпня буде закритий рух по вул. Івана Мазепи (від вул. Московської до готелю «Салют») - на час проведення культурно-мистецького заходу «Незалежна і єдина рідна Україна».

24 серпня з 06:00 і до завершення заходів буде закрито вул. Хрещатик; Європейська площа; Бессарабська площа; вул. Трьохсвятительська; вул. Костьольна; Майдан Незалежності; алея Героїв Небесної Сотні; вул. Інститутська від вул. Ольгинської до вул. Шовковичної; вул. Ольгинська; вул. Архітектора Городецького; площа І.Франка; вул. Заньковецької; вул. Банкова; вул. Лютеранська; вул. Круглоуніверситетська; бульвар Тараса Шевченко від вул. Леонтовича до Бессарабської площі; вул. Богдана Хмельницького від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик; вул. Прорізна від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик; вул. Бориса Грінченка від вул. Прорізної до Майдану Незалежності; Майдан Незалежності; вул. Алли Тарасової; Володимирський проїзд; вул. Володимирська від вул. Льва Толстого до вул. Богдана Хмельницького; вул. Льва Толстого від вул. Володимирської до вул. Терещенківської; вул. Володимирська від вул. Рейтарської до вул. Великої Житомирської; провулок Георгіївський; провулок Рильський; вул. Софіївська від Михайлівського провулку до вул. Володимирської; Софійська площа; Володимирський проїзд; вул. Мала Житомирська від Михайлівського провулку до Володимирського проїзду; вул. Терещенківська; вул. Рєпіна; вул. Михайлівська; вул. Велика Васильківська; площа Льва Толстого - на час проведення параду військ із проходженням у пішому порядку з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Також 24 серпня з 07:00 до 13:00 на час проведення щорічного легкоатлетичного пробігу «Забіг у вишиванках» перекриють маршрут: Русанівська набережна – Русанівський бульвар (у напрямку Дніпровської набережної) – Русанівська набережна – Дніпровська набережна – (розворот біля Дніпровської набережної, 16) – Дніпровська набережна – Русанівська набережна – Русанівський бульвар – Русанівська набережна.

24 серпня після закінчення параду військ, на час проведення пішої ходи «Марш нескорених»буде перекритий рух вул. Хрещатик (ділянка від Бессарабської площі до Європейської площі).

Після демонстраційного показу на час пересування озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України будуть перекриті:

з 21:00 27 серпня до 06:00 28 серпня вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Старовокзальна – площа Перемоги – проспект Перемоги – вул. В’ячеслава Чорновола – вул. Маршала Рибалка – парк військової частини А0222;

з 21:00 27 серпня до 02:00 28 серпня Європейська площа – Володимирський узвіз – вул. Петра Сагайдачного – вул. Андріївська – вул. Братська – вул. Іллінська – Контрактова площа – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Нижній Вал – вул. Глибочицька – пров. Глибочицький – вул. В’ячеслава Чорновола – вул. Машала Рибалка – парк військової частини А0222;

з 21:00 27 серпня до 06:00 28 серпня - Європейська площа – Петрівська алея – Паркова дорога – Дніпровський узвіз – Набережне шосе та далі: Південний міст – просп. Миколи Бажана – Харківська площа – Бориспільське шосе; Столичне шосе – вул. Академіка Заболотного – Одеська площа (М-03) – Кільцева дорога – проспект Перемоги (М-06).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-