У Києві відкрили пам'ятник

У Києві відкрили пам'ятник "Полум'я миру"

Фото
Укрінформ
З ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської та за участю Королівської родини Габсбург-Лотрингенів з Австрії в Києві відкрили пам'ятник "Полум'я миру". 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.  

"Цей пам'ятник є нагадуванням, а також спонуканням до того, щоб ми всі діяли і мислили і сприяли миру на землі. Цей пам'ятник зроблений з деревини (горіхове дерево - ред.) та каменю, і ці обидва матеріали можна знайти на будь-якому континенті світу", - сказала засновниця і президент асоціації "Полум'я миру" (The Flame of Peace), посол миру, її імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген під час відкриття пам'ятника.

У свою чергу директор департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова зазначила, що для України надзвичайно важлива підтримка європейців у боротьбі за мир у нашій країні.

"Цей символ миру є відображенням того, що європейці відчувають по відношенню до того, що Україна сьогодні робить для збереження миру у всій Європі та в усьому світі", -  зазначила Попова.

Державний секретар міністерства культури України Ростислав Карандєєв наголосив, що, окрім зведення пам'ятника, важливо ще й те, що роблять самі люди, аби зберегти мир у світі.

Читайте також: Порошенко підписав закон, що уточнює поняття "пам'ятка культурної спадщини"

"Сьогодні ця культурна композиція - це лише знак. Найголовніше - це те, що роблять люди, який смисл вони вкладають у нього. Без сумніву, організатори сьогоднішньої акції, ті, хто створював пам'ятний знак "Полум'я миру", ті, хто вкладав свою душу, енергію і ресурси для того, щоб створити цю подію, закладали туди своє бачення. Ті, хто бачитиме цей пам'ятник, як і ті, хто створював його, бачать у ньому одне найголовніше слово - мир. Це слово актуальне і для цього місця, міста, нашої країни і всього світу", - сказав Карандєєв. 

Після урочистого відкриття пам'ятника вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом із Національним ансамблем солістів "Київська камерата" пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.   

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-