У Києві мешканці будинку, де вже три дні немає світла, перекрили дорогу

У Києві мешканці будинку, де вже три дні немає світла, перекрили дорогу

Фото
Укрінформ
Мешканці столичного будинку по вулиці Харківське шосе, 17-а перекрили проспект та Ленінградську площу та вимагають відновлення енергопостачання до своїх квартир, яке відсутнє вже впродовж трьох днів.

У такий спосіб мешканці будинку намагаються привернути увагу до своєї ситуації, яка виникла через сумнівний борг, повідомили кореспонденту Укрінформу активісти ОСББ "Стародарницький".

Люди звертаються до керівництва міста з проханням вжити негайних заходів для відновлення електропостачання, а також сприяння вирішенню конфліктної ситуації, пов'язаної з особливостями енергозабезпечення цього та сусідніх будинків, включаючи незавершені будівництва.

Враховуючи складні погодні умови, спеку, зазначена ситуація несе загрозу для безпеки громадян. Йдеться й про санітарно-епідемічні питання, адже у багатьох квартирах, мешканці яких перебувають у відпустках, зіпсувалися продукти у холодильниках. На деяких поверхах стоїть сморід.

Читайте також: Кличко розповів, що буде з Гостиним двором і Контрактовою площею

Жителі будинку закликають представників влади Дніпровського району та Києва втрутитися у ситуацію з метою негайного відновлення електрики та подальшого комплексного вирішення проблеми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-