В управлінні юстиції назвали найпопулярніші імена новонароджених киян

В управлінні юстиції назвали найпопулярніші імена новонароджених киян

Укрінформ
У Києві серед новонароджених у першому півріччі цього року зареєстровано дітей з іменами Аделаїда, Мірабелла, Прохор-Джай і навіть Марк Ангел.

Про це йдеться в переданому Укрінформу повідомленні Головного територіального управління юстиції в Києві.

«У І півріччі 2017 року при державній реєстрації народження батьки найчастіше надавали перевагу таким жіночим іменам, як Софія, Марія, Злата, Єва, Катерина, Анастасія, Аліса, Соломія та чоловічим - Артем, Іван, Максим, Марк, Дмитро, Михайло, Олександр, Владислав. Також за бажанням батьків дітям присвоювались рідкісні імена, а саме: жіночі - Аделаїда, Айоланта, Агафія, Агата, Емма, Єсенія, Квітка-Наталія, Лелея, Мірабелла, Рафаелла, Санта, Хлоя; чоловічі - Всеволод, Гаврило, Глєб, Іосіф, Емануель, Антон, Зіновій, Зарій, Кузьма, Лукаш, Марк Ангел, Прохор-Джай, Руслан, Серафим, Трифон, Ярема», - повідомив начальник Головного територіального управління Києва Станіслав Куценко.

Він підкреслив, що з іменем дитини батьки пов'язують традиції родини, намагаються передати, якими хочуть бачити свого сина або дочку.

При цьому в повідомленні зазначається, що «чимало людей не хочуть, щоб їхня дитина мала таке ж ім'я, як ще п'ятеро однокласників, яких назвали, бо було модно».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-