Київрада заборонила комунальникам "виселяти" з підвалів безпритульних котів

Київрада заборонила комунальникам "виселяти" з підвалів безпритульних котів

1551
Ukrinform
На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про заборону на вилов безпритульних котів у Києві. 

Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Документ вирішує питання поводження та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. Відповідно до рішення, забороняється вилов безпритульних котів на території Києва за винятком необхідності їх стерилізації, вакцинації та/або з метою прилаштування до нових власників", - йдеться у повідомленні. 

До цього процесу обов'язково мають бути залучені представники громадських зоозахисних організацій.

"Також вилов забороняється у разі виникнення обставин, що створюють загрозу життю, здоров'ю та безпеці людей. Окрім того, комунальні підприємства по утриманню житлового фонду зобов'язанні не створювати навмисних перешкод для виконання котами функції природної дератизації та надавати їм доступ до підвальних приміщень", - наголосив автор проекту рішення, депутат Київради Костянтин Яловий. 

Окрім того, в рішенні наголошується, що відповідальні особи, які уповноважені в структурах житлово-експлуатаційних підприємств чи організацій, в тому числі ЖБК, ОСББ, мають забезпечувати дотримання норм та вимог експлуатації підвалів, технічних підвалів та горищ,  запобігати ізоляції там котів, що може призвести до їх загибелі.

Також комунальні підприємства «Притулок для тварин» та «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» мають забезпечити за позабюджетні кошти та кошти, передбачені у бюджеті на відповідний рік, регулювання чисельності цих тварин у місті через стерилізацію з обов'язковою вакцинацією.

За прийняття рішення проголосував 81 депутат. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-