У Києві у березні ліквідували 93 стихійних сміттєзвалища

У Києві у березні ліквідували 93 стихійних сміттєзвалища

Укрінформ
Із початку березня у Києві районними та міськими інспекторами вручено понад 400 приписів за неприбране сміття на балансовій території і на узбіччі та ліквідовано 93 стихійних сміттєзвалища.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба міської влади.

"Зараз в активній фазі прибирання міста після зими, тому кожне підприємство, в тому числі комерційні структури, повинні подбати про порядок і благоустрій на довіреній території", - сказав Пантелеєв.

За його словами, з 1 до 20 березня вручено понад 400 приписів за неприбране сміття, в тому числі за сміття, залишене на узбіччях.

Пантелеєв зазначив, що за дотриманням порядку та чистоти в столиці слідкують 80 інспекторів із благоустрою. "Практика адміністративних покарань, яку ми застосовували під час снігопадів, буде задіяна і під час прибирання сміття. Ті організації, які не прибрали, ми будемо штрафувати. Сума штрафу може сягати 1700 грн", - зазначив він.

Заступник голови КМДА наголосив, що протягом весняного періоду заплановано провести щонайменше 130 толок. Упродовж минулої суботи понад 30 толок уже провели на території парків і скверів Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-