Новий швидкісний трамвай у Києві з’єднає береги Дніпра

Новий швидкісний трамвай у Києві з’єднає береги Дніпра

Укрінформ
До кінця травня поточного року Київ планує отримати технічно-економічне обгрунтування проекту "Tram-Train", що дозволить з'єднати правий і лівий береги Дніпра.

Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, інформує прес-служба міської влади.

"Цей проект дозволить з’єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви та адміністративно-ділове ядро міста, що дозволить істотно скоротити час транспортних поїздок. За розрахунками на транспортній моделі, попит на "Tram-Train" становить близько 240 тисяч пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії складе 37,2 км, із яких 14,7 км – інфраструктура швидкісного трамваю. Решта – інфраструктура залізниці", – зауважив Сагайдак.

Лінія "Tram-Train" включатиме два маршрути: "Милославська" – "Північна", та "Дарниця" – "Кільцева дорога". Обидва – через Дарницький залізничний міст.

Заходи з реалізації системи "Tram-Train" передбачають будівництво примикання, що поєднає троєщинську лінію швидкісного трамваю із залізницею в районі станції "Троєщина-2", будівництво примикання, що поєднає борщагівську лінію швидкісного трамваю із залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу, будівництво розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, що рухаються з Троєщини та на Троєщину, оминати станцію Дарниця, та будівництво пересадкової платформи "Либідська".

 "Tram-train" – це особлива рейкова система з підвищеними експлуатаційними характеристиками завдяки можливості одночасної експлуатації на трамвайній і залізничній інфраструктурі. Коридор "Троєщина" – "Караваєві Дачі" визначено як перспективний для розвитку систем масових пасажирських перевезень, за рекомендаціями консалтингової компанії ITP і в рамках спільного проекту КМДА та Світового банку з розробки Інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури м. Києва та його приміської зони.

Фото: itc.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-