КМДА просить батьків звертати особливу увагу на активність дітей у соцмережах

КМДА просить батьків звертати особливу увагу на активність дітей у соцмережах

1692
Укрінформ
Столична влада просить батьків виявляти пильність і звертати особливу увагу на активність дітей у соціальних мережах.

Про це сказав керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє прес-служба міської влади.

"Як відомо, до України дійшли певні соціальні групи, які підштовхують дітей до суїцидальних намірів. Ми стикнулися з добре підготовленою організацією, з оперативною зміною серверів, а також із серверами, які розміщені за межами України", - зазначив Бондаренко.

За інформацією правоохоронних органів, близько 13 тисяч дітей в Україні середнього та старшого шкільного віку зареєструвалися в певних соціальних групах, які підштовхують їх до суїцидальних настроїв. У Києві з кінця січня минулого року в закладах освіти із залученням професійних психологів проводяться профілактичні бесіди – як з дітьми, так і з їхніми батьками.

Сьогодні Департамент Кіберполіції Національної поліції України працює у Києві в тісній співпраці з міськими службами. Фахівці проінструктовані та готові надати будь-яку допомогу у вирішенні таких проблем, проте ані поліція, ані школа не може замінити дітям батьків: раннє виявлення подібних ситуацій залежить винятково від них.

"Хочу звернути вашу увагу на цю проблему, насамперед, як батько. Я дуже прошу батьків сьогодні проявити особливу пильність і при будь-яких підозрах щодо участі дітей у подібних групах проводити з ними профілактичні бесіди вдома, а також звертатися до фахівців психологічних і соціальних служб, медиків і педагогів. На жаль, минулі вихідні показали, що це не марна загроза, проте ми переконані в тому, що є можливість запобігти будь-якій критичній ситуації при оперативному реагуванні та роботі на випередження», – наголосив Бондаренко.

При виявленні «груп смерті» Департамент Кіберполіції Національної поліції України просить повідомляти в Кіберполіцію (цілодобово), за телефоном гарячої лінії (044) 374 37 21 (із 08:45 до 19:30 в робочі дні) або звертатися до адміністрації соціальної мережі, в якій була виявлена група.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-