У Києві планують повністю оновити рухомий склад швидкісного трамваю

У Києві планують повністю оновити рухомий склад швидкісного трамваю

Укрінформ
Столична влада планує повністю оновити рухомий склад на Борщагівській лінії швидкісного трамваю до кінця 2017 року. 

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час презентації отриманих трамваїв PESA та "Електрон", які вже курсують на маршрутах швидкісного трамваю, повідомляє прес-служба мера.

"На Борщагівській лінії швидкісного трамваю, де ми зараз знаходимося, уже курсують 10 трамваїв виробництва польської компанії PESA та два - «Електрон» львівського виробництва. Третій зараз проходить технічні випробування. До кінця року ми плануємо запустити на цій лінії тільки нові трамваї. Це - важливий крок, щоб Київ став сучасним містом, і кияни могли зручно пересуватися столицею", - зазначив Кличко.

Він наголосив, що усі транспортні засоби, які придбала столиця, є надвеликої місткості і відповідають усім європейським стандартам. Вагони виконані як єдиний простір зі стовідсотковою низькою підлогою, обладнані рампою для доступу  пасажира у кріслі-колясці, обладнані зовнішніми та внутрішніми відеокамерами та системами обігріву і кондиціювання пасажирського салону і кабіни водія.

Кличко наголосив, що столична влада веде переговори щодо спільного виробництва новітніх трамваїв у Києві. "Тоді їх вартість буде дешевшою. Це може бути спільне підприємство з іноземними компаніями. Це дасть можливість нам використовувати сучасні технології та створювати робочі місця і забезпечувати Київ сучасним міським транспортом. Столиця повинна бути комфортним і зручним містом. Ми закуповуємо нові автобуси, тролейбуси і трамваї, плануємо будувати нові станції метро", - підкреслив він.  

Цього тижня столична влада також презентувала 50 нових автобусів, які незабаром вийдуть на маршрути в Києві.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-