Попри незгоду киян КМДА збудує сміттєспалювальний завод на Троєщині - ОПОРА

Попри незгоду киян КМДА збудує сміттєспалювальний завод на Троєщині - ОПОРА

Укрінформ
Київська влада має намір побудувати сміттєспалювальний завод поруч зі станцією ТЕЦ-6 на Троєщині, попри те, що петиція киян проти цього будівництва набрала на сайті Київської міської державної адміністрації необхідні 10 тисяч голосів.

Про це йдеться у Фейсбуці проекту "Житло", що впроваджує Громадянська мережа ОПОРА.

"У Києві поруч зі станцією ТЕЦ-6 побудують новий сміттєспалювальний завод за 200 млн. Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, об’єкт зведуть на відстані 2,5 км від житлової забудови", - зазначається в повідомленні.

Передбачається, що нове підприємство зможе утилізувати 300 тис. тонн побутових відходів.

"В даному випадку мова йде про спалювання сміття. Однак ми будемо одночасно будувати ще й переробні потужності, бо зараз Київ продукує 1 млн 200 тисяч тонн сміття в рік", - наголосив Пантелєєв.

"Завод, який буде виробляти тепло, спалюючи сміття, дозволить значно зменшити собівартість утилізації, що в кінцевому підсумку позитивно вплине на тарифи. Переробка - недешева справа, а ми нині платимо копійки за вивезення відходів, які просто десь закопують", - пояснив також чиновник.

Водночас, під повідомленням вже з'явилися перші коментарі, в яких кияни нагадують, що висловилися проти початку даного будівництва.

Нагадаємо, петиція проти будівництва сміттєспалювального заводу на Троєщині була створена 10 жовтня 2016 року і на даний момент закрита через збір необхідних 10 тисяч голосів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-