Фейгін: Заарештовуючи «диверсантів», Росії збирає ресурс для обміну на санкції

21.11.2016 23:37 1287

Марк Фейгін, адвокат низки українських політв'язнів, вважає, що заарештовуючи чергових «українських диверсантів», Кремль збирає «ресурс» для обміну на антиросійські санкції.

Про це адвокат повідомив в ексклюзивному коментарі кореспонденту Укрінформу.

"Як передбачали ми з колегою Полозовым ще в серпні, після арешту Панова і Захтея, маховик арештів продовжує крутитися. Те, що про нові арешти повідомив Кисельов у «Вістях тижня», показує, що це робиться частково в пропагандистських цілях. Але головне, як мені здається, - ці фейкові шпигуни накопичуються Кремлем для майбутнього обміну на санкції", - сказав Фейгін.

При цьому, на його думку, Кремль може періодично проводити і міжособистісні обміни з Україною. Але в цілому, російське керівництво накопичує все більше нових «українських шпигунів і диверсантів», щоб шантажувати ними партнерів по переговорам для можливого скасування санкцій. Фейгін вважає, що подібні переговори і такий непрямий обмін може відбуватися напередодні виборів в різних країнах, як показник пом'якшення режиму.

Як повідомляв Укрінформ, російський державний телеканал «Росія-1» назвав імена та показав в ефірі ще двох нібито «українських диверсантів», затриманих в окупованому Криму. Ними стали Олексій Стогній і Гліб Шаблій. Сказано, що вони нібито пов'язані з заарештованою раніше так званою «групою Штиблікова».

У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є співробітниками СБУ і не співпрацювали зі спецслужбою.

Офіційний представник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що колишні українські військові, які зараз проживають в окупованому Криму, можуть стати "потенційними жертвами російських спецслужб".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-